کد خبر: ۳۰۳۱۵۰
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
در روز‌های گذشته پس از انتشار قرارداد شیخ دیاباته این شائبه به وجود آمده که برگه‌های قرارداد دیاباته از کدام یک از این سه طریق به بیرون درز پیدا کرده است.
در روز‌های گذشته پس از انتشار قرارداد شیخ دیاباته این شائبه به وجود آمده که برگه‌های قرارداد دیاباته از کدام یک از این سه طریق به بیرون درز پیدا کرده است.

طبق قوانین فدراسیون فوتبال کشورمان، متأثر از قوانین بین‌المللی فیفا و آنچه حقوقدانان صلاح می‌دانند قرارداد هر بازیکن و مربی با باشگاه در ۳ نسخه تنظیم و هر یک در یکی از ارگان‌های مرتبط با فدراسیون بایگانی می‌شود. یک نسخه در دفتر باشگاه نزد مدیرعامل می‌ماند جهت بررسی اعضای هیئت مدیره، یک نسخه برای ثبت قرارداد در فدراسیون فوتبال به سازمان لیگ و سپس هیئت فوتبال استان مربوطه می‌رود و آنجا بایگانی می‌شود و نسخه سوم هم برای پیگیری‌های احتمالی حقوقی در کمیته انضباطی و یا فیفا تحویل بازیکن یا موکلش می‌شود.

بیشتر بخوانید: قرارداد عجیب دیاباته با استقلال لو رفت/ رونمایی از قرارداد ۱۱ میلیاردی!

در روز‌های گذشته پس از انتشار قرارداد شیخ دیاباته این شائبه به وجود آمده که برگه‌های قرارداد دیاباته از کدام یک از این سه طریق به بیرون درز پیدا کرده است. اینکه آیا در هیئت فوتبال یا سازمان لیگ چنین نسخه‌ای در اختیار رسانه قرار گرفته یا از درون باشگاه فردی در گذشته (تابستان سال ۱۳۹۸) از آن‌ها عکس انداخته و حالا در بزنگاه حساس دربی آن را رسانه‌ای کرده و یا خود بازیکن که خیلی بعید به نظر می‌رسد، قرارداد را لو داده است!

این موضوع در روز پنج‌شنبه که سعادتمند به دفتر باشگاه رفت به طور جد از سوی بخش حقوقی باشگاه پیگیری و مقرر شد با همکاری نهاد‌های انتظامی چه در بخش سایبری و چه در بخش قضایی موضوع به دقت مورد مطالعه و تحقیق قرار بگیرد تا مشخص شود چه کسی و چطور قرارداد دیاباته را لو داده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: