کد خبر: ۳۰۵۶۹۳
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر که چند وقتی است به خاطر ازدواج و طلاقش از مهدی کوشکی و انتشار تصاویرش با روزبه بمانی به چهره جنجالی شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود خبر عاشق شدنش را منتشر کرده.
ریحانه پارسا همراه با عکسی از خود این متن ادبی را منتشر کرده است:

همانطور که در خبر‌ها خواندید چندی پیش تصویری از ریحانه پارسال و روزبه بمانی (خواننده جوان کشورمان) در خودروی شخصی خانم پارسا منتشر شد و شایعه ارتباط این دو سلبریتی در ذهن بسیاری شکل گرفت. خانم پارسا در واکنش به انتشار این تصویر اظهار داشت که فردی با قصد اخاذی از ما این فیلم‌ها را ضبط کرده و حتما از او شکایت می‌کند. او همچنین توضیح داد که بعد از یک قرارکاری دیروقت مشغول بازگشت به خانه بوده و آقای بمانی را سوار کرده است.

در همین رابطه سرهنگ رامین پاشایی، معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا در این خصوص گفت: خانم ریحانه پارسا تا این لحظه شکایتی مبنی بر شایعه سازی و انتشار تصاویر ارائه نکرده و پلیس فتا چنین شکایتی دریافت نکرده است.

با این حال سرهنگ پاشایی خاطرنشان کرد اگر ریحانه پارسا نیز در این زمینه شکایتی تنظیم کند، دادسرای ناحیه ۳۱ و پلیس فتا قطعا رسیدگی می‌کند و اگر هر شخصی را در این زمینه به عنوان مظنون معرفی کند قطعا احضار خواهد شد و شخص باید پاسخگوی فعل مجرمانه خود باشد. قانون گذار این اقدام را جرم تعریف و برای آن مجازات و جریمه نقدی تعریف کرده است و برای شخصی که به این وسیله فضای خصوصی افراد را خدشه دار کرده است اعمال خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: