کد خبر: ۳۰۵۹۳۳
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
روشن شدن تکلیف سریال‌های ناتمامی مثل “نون.خ” یا “زیرخاکی” که هرکدام فصل مجزایی پیدا کردند برای بیننده حائز اهمیت است؛ سکوت را اکبر عبدی در فضای رسانه شکست اما در پشتِ فصل جدید سریال آقاخانی خبرهای دیگری است.

این روزها از گوشه و کنار می‌شنویم که همه در سکوت خبری مقدمات را فراهم می‌کنند تا کارشان را جلوی دوربین ببرند. یکی از آن‌ها "نون.خ” و دیگری "زیرخاکی” بود که سکوت را اکبر عبدی شکست.

البته هیچ‌چیز قطعی نیست. چرا که مشکل، تأمین منابع مالی است و هیچ‌کدام از دست‌اندرکاران تلویزیون هم درباره کارهای ناتمامی مثل "پایتخت”، "زیرخاکی” یا "نون.خ” حاضر نشدند صحبت کنند. 

"نون.خ” به دنبال نگارش قصه‌های جدیدی برای ساخت فصل سوم رفت و "زیرخاکی” هم برای فراهم کردن شرایط کار در بخش بعدی خودش همه تلاشش را به کار بست.

بعد از بیرون آمدن خبر "نوروز رنگی” علی مسعودی برای نوروز 1400 در شبکه سه، دوباره زمزمه حضور این دو سریال در ایام نوروز در شبکه یک به گوش رسید تا اینکه اکبر عبدی از حضورش خبر و چند اتفاق دیگر را لو داد که اصلاً قرار نبود الان چیزی گفته شود. چرا که به قول عوامل اصلی کار، هنوز تأمین بودجه اتفاق نیفتاده است.

سازندگان سریال در پیش‌تولیدند و قرار است به زودی جلوی دوربین قرار بگیرند و فصل دوم امسال تولید می‌شود. حتی برخی اعلام کرده‌اند که احتمال دارد "زیرخاکی2” به نوروز 1400 هم برسد.

از طرفی دیگر چندی پیش مهدی فرجی از نگارش قصه‌های جدید "نون.خ” خبر داد  که ادامه این سریال تلویزیونی در فصل سوم با قصه‌های جدید ساخته می‌شود. حتی به قولِ تهیه‌کننده قرار بود در همین تابستان، کار کلید بخورد.

همه رسانه‌ها بعد از صحبت‌های جدید اکبر عبدی که اعلام کرده در "نون.خ3” حضور دارم و مشغول تست گریم و لباسم، بایدها و نبایدهایی در این گفت‌وگو ایجاد شد که آیا این خبر حقیقت دارد؟ و "نون.خ” در سکوت خبری کار خودش را شروع کرده؟

حضور اکبر عبدی در سریال "نون.خ 3” قطعی است اما برخلاف رسانه‌ای شدن شروع کار در 25 شهریورماه، به دلیل عدم تأمین منابع مالی، شروع تولید به تأخیر افتاده و در نیمه مهرماه تصویربرداری سریال آغاز خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: