کد خبر: ۳۰۶۱۶۱
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
پرسپولیس امروز برای بیستمین بار از آغاز لیگ قهرمانان آسیا به مصاف یک تیم عربستانی می‌رود.

به گزارش ایلنا، پرسپولیس امروز برای بیستمین بار از آغاز لیگ قهرمانان آسیا به مصاف یک تیم عربستانی می‌رود. دو تیم پرسپولیس ایران و التعاون عربستان در حالی امشب در دوحه قطر به مصاف هم می روند که این بیستمین تقابل سرخ ها با یک تیم عربستانی به شمار می رود‌

 

شش برد در کارنامه سرخ ها

پرسپولیسی ها در ۱۹ بازی قبلی برابر نمایندگان عربستان در این رقابت‌ها ۶ برد، ۶ تساوی و ۷ شکست در کارنامه دارد و روی کاغذ تقریبا همه چیز برابر است.

اولین تقابل با التعاون

۶ پیروزی پرسپولیس مقابل ۵ نماینده عربستان یعنی الشباب، الهلال، الاهلی، الاتحاد و النصر رقم خورده و سرخپوشان تا کنون در لیگ قهرمانان مقابل تیم التعاون قرار نگرفته اند.

کارنامه متفاوت التعاون

 تیم عربستانی صدرنشین گروه در لیگ قهرمانان آسیا است اما در لیگ عربستان با ۳۵ امتیاز از ۳۰ بازی، لیگ را به اتمام رساند و در جایگاه یازدهم جدول ۱۶ تیمی قرار گرفت.آنها در حالی به مصاف پرسپولیس می آیند که ۱۰ برد،  ۵ تساوی و ۱۵ باخت در کارنامه‌شان در لیگ عربستان دیده می شود. التعاونی ها در ۳۰ دیداری که به مصاف رقبا رفته اند ۳۳ گل زده و ۴۰ گل دریافت کرده اند.

 

گلرنان‌ برتر حریف در لیگ داخلی 

راموس، هافبک تیم عربستانی که ملیت کیپ ورد دارد با ۳۱ سال سن و ۷ گل زده، بهترین گلزن التعاون در لیگ حرفه ای عربستان بوده و  دیگر هافبک این تیم آمیسی از کشور بروندی  با ۶ گل زده در رده دوم برترین گلزنان این تیم قرار گرفته. البته التعاون با جذب نفرات جدید در خطوط سه گانه  تغییراتی در فهرست خارجی های خود داشته است. گفتنی است دو تیم از ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه امشب به مصاف هم می‌روند.

نام:
ایمیل:
* نظر: