کد خبر: ۳۰۷۳۴۰
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
هرچند روند نزولی در تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در بیمارستان های مازندران همچنان ادامه دارد و اکنون ۵۱۳ نفر در این بیمارستان ها بستری هستند اما عادی انگاری این ویروس پس از گذشت هفت ماه از ورود آن به کشور نگران کننده است و رعایت نکردن درست پروتکل های بهداشتی می تواند دوباره منجر به افزایش تعداد بیماران شود.
سید عباس موسوی رئیس این دانشگاه، اعلام کرد: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۵۸ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

 وی افزود: ظرف همین مدت تعداد ۶۱ نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هم اکنون ۳۸۳ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۱۱۵ نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر ۱۳۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲بیمارجدید بستری و ۱۶ بیمار هم ترخیص شدند و۴۲ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.


نام:
ایمیل:
* نظر: