کد خبر: ۳۰۷۵۳۶
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
پخش سریال «خانه پوشالی» از شنبه (پنجم مهر ماه) در شبکه تماشا آغاز و سریال «مظنون» نیز وارد فصل سوم می‌شود.
به گزارش ایسنا به نقل از  روابط عمومی شبکه تماشا، بعد از اتمام فصل دوم سریال «مظنون»، از شنبه ( ۵مهرماه)  فصل سوم این سریال در  ساعت ۲۲ از این شبکه پخش می شود. همچنین پخش سریال «خانه پوشالی» از ساعت ۲۳ همین روز آغاز می‌شود.

در فصل سوم مجموعه تلویزیونی «مظنون» شاهد این خواهیم بود که:
ریس، فینچ و شاو درصدد نجات  دریانوردی با نام جک سالازار با بازی ری والانتین هستند. کسی که به طور اتفاقی در حین فرار ازدست باند قاچاق الماس گرفتار شد. شاو میخواهد عضوی از باند شود. تمایل شاو به راه حل های خطرناک فینچ را نگران می کند. در این میان کارتر پس از تنزل مقامی که برایش رخ داد، خود را با شرایط جدید زندگی یعنی ماموربه عنوان گشت شب وفق داده است. این موضوع آشکار می شود که او درحال انجام یک تحقیقات محرمانه در مورد HR است و توانسته است به هویت چند نفر از افراد رتبه بالای آنها پی ببرد.

این سریال در واحد دوبلاژ سازمان صدا و سیما به مدیریت دوبلاژ سعید شیخ زاده دوبله شده است.

فصل سوم سریال «مظنون» از شنبه (۵ مهرماه) در ساعت ۲۲ از شبکه تماشا پخش شده و در ساعات ۴ ،۱۰، ۱۶ روز بعد بازپخش می شود.

سریال «خانه پوشالی» یک تریلر سیاسی است که بو ویلیمان آن را با اقتباس از یک مینی سریال انگلیسی به همین نام خلق کرده است و هر دو سریال نیز براساس رمانی از مایکل دابز ساخته شده اند. قسمت‌های نخست فصل نخست این سریال به کارگردانی دیوید فینچر و با بازی محوری کوین اسپیسی و رابین رایت، برای نخستین بار در سال ۲۰۱۳ توسط نت فلیکس عرضه شد و سیاست‌های روز آمریکا را به شدت به چالش کشید.

«خانه پوشالی» در مورد یک سیاستمدار دموکرات به نام فرانک آندروود است که بعد از خیانت رئیس جمهور منتخب آمریکا به وی، تصمیم به انتقام از او می‌گیرد. او در این راه از دایره اخلاقیات خارج شده و با دیدی ماکیاولیستی در پی دست یافتن به اهدافش است.

ناصر طهماسب، کتایون اعظمی، منوچهر والی زاده، مهرخ افضلی، رضا آفتابی، منوچهر زنده دل، ابوالحسن تهامی نژاد، حامد عزیزی، پویا فهیمی و … از گویندگان فصل نخست این سریال هستند.

این سریال از روز شنبه (۵ مهر ماه) ساعت ۲۳ از شبکه تماشا پخش می شود و بازپخش آن در ساعات ۰۵:۰۰، ۱۱:۰۰، ۱۷:۰۰ روز بعد خواهد بود.


نام:
ایمیل:
* نظر: