کد خبر: ۳۱۵۹۲۱
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
برنامه «ما ایرانی ها»به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی پنجشنبه ۲۹ آبان ساعت ۲۲ میزبان زهرا زمانی از بانوان فعال امور خیریه خواهد بود.
در تازه ترین قسمت از برنامه «ما ایرانی ها» زهرا زمانی دکترای شیمی گرایش فیزیک از دانشگاه اراک و عضو دوره چهارم شورای شهر یاسوج از فعالیت و تلاش های خداپسندانه خود در جهت مسولیت پذیری اجتماعی و گرفتن رضایت از خانواده های دهنده عضو و حمایت از خانواده های گیرنده عضو در این برنامه صحبت می کند.

زهرا زمانی نخستین زن در شورای شهر یاسوج و عضو مذاکره کننده تیم پیوند اعضا است که تا کنون رضایت ۱۰۰ خانواده برای پیوند اعضا و اهدا به بیماران نیازمند جلب کرده است و در یاسوج به عنوان بانویی که جان های زیادی را نجات داده است، شناخته شده است. 

اورنگی تهیه کننده در این رابطه گفت: در این قسمت می خواهیم بگوییم زنان تحصیل کرده در تمامی شهرستان های کشور حتی شهر های کوچک، می توانند از توانایی ها و دانش خود در جهت پیشرفت و رفع مشکلات مردم شهر خود استفاده کنند.

برنامه ترکیبی «ما ایرانی ها» کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما است که یکشنبه، سه شنبه، پنجشنبه و جمعه هر هفته ساعت ۲۲ از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد.


نام:
ایمیل:
* نظر: