کد خبر: ۳۱۶۷۹۵
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
آخرین فرصت برای ثبت‌نام در کارگاه‌های تخصصی سینماحقیقت با حضور اساتیدی چون فرهاد ورهرام و مهرداد اسکویی تا روز ۱۰ آذر است.
چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، در بخش کارگاه مجازی خود، مجموعه‌ای از مستر کلاس‌ها، گفت‌وگوها و نشست‌های انتقال تجربه را در اختیار مستندسازان علاقه‌مند قرار می‌دهد.

با توجه به پاندمی کرونا و استفاده از ظرفیت مجازی در شرایط حاضر، این مجموعه برنامه‌ها، شامل تعداد و تنوع جذابی از موضوعات و شخصیت‌های ارائه‌دهنده می‌شود.‌

در کارگاه‌های مجازی این دوره‌ جشنواره، از چهره‌های علمی سینمای مستند نظیر بیل نیکولز و بتسی مک‌لین گرفته تا مستندسازانی با تجربیات و شیوه‌های مختلف تولید حرفه‌ای مثل جیمز لانگلی، لویی سیهویوس، فرهاد ورهرام و مهرداد اسکویی حضور دارند و موضوعات متنوعی نظیر مستندهای شخصی، مستندهای زیست محیطی، تعریف و حدود مستند را ارائه می‌کنند.

چگونگی ثبت‌نام کارگاه‌های سینماحقیقت، روی پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز گسترش قرار گرفته است.

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی کشور، چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را به دبیری محمد حمیدی مقدم، از ۱۸ تا ۲۵ آذر ۹۹ و با توجه به شیوع جهانی بیماری کووید ۱۹ به‌صورت مجازی و نمایش برخط (آنلاین) برگزار خواهد کرد.


نام:
ایمیل:
* نظر: