کد خبر: ۳۲۳۱۲۷
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مینا نامداری چهره جنجالی اینستاگرام در جدیدترین لایو خود جزئیاتی از ماجرای دستگیری اش در اسپانیا و دیپورت شدنش به ایران گفت.
مینا نامداری چهره جنجالی اینستاگرام از ماجرای دستگیری خودش و آخرین وضعیت میلاد حاتمی گفت.

مینا نامداری یکی از شاخ های مجازی در اینستاگرام پس از حواشی زیادی که به خاطر لایو با دو پسربچه نوجوان ایرانی گرفته بود به دردسر افتاد این روزها پس از آزادی دوباره جزئیاتی بیشتری را اعلام کرد.

دریک یا دوماه گذشته نام این زن ایرانی پرحاشیه بسیار شنیده شد. زن جوانی که در حرکتی به دور از انسانیت با دو پسرنوجوان ایرانی لایو اینستاگرام گرفت .این حرکت نامداری باعث شد که او مورد انتقاد بسیاری از افراد قرار بگیرد.

اما ماجرا برای این زن پرحاشیه به اینجا ختم نشد و مدتی قبل ویدیوی از خود منتشر کرد. او درحال گریه بود و می گفت دستگیر شده و معلوم نیست که چه بلایی سرم می آید.

این ویدیو دوباره باعث شد نام مینا نامداری سرزبان ها بیافتد. خیلی از اخبار حاکی از آن بود که این زن پرحاشیه به ایران بازگردانده شده و محاکمه می شود اما این اتفاق رخ نداد .

مینا نامداری چند شب پیش با یکی دیگر از پیج های اینستاگرامی که راه انداخته لایو رفت و به برخی از سوال های دنبال کنندگانش پاسخ داد.

مینا نامداری درباره ماجرای دستگیر شدنش گفت: آن زمان در اسپانیا بودم و نمی دانم چه افرادی به سراغم آمدند. خیلی ها گفتند که چرا با ماشین خودت بودی ،من آنجا راننده دارم و همان شب آن افراد نانشناس مرا در ماشینم دستگیر کردند.

مینانامداری ادامه داد: مرا تا فرودگاه بردند تا به ایران بازگردانده شوم اما خب آن اتفاق رخ نداد.

مینا نامداری جزئیات بیشتری از ماجرای آن شب نداد و در ادامه در پاسخ به این سوال که از میلاد حاتمی چه خبر گفت: او در زندان است و ما همه تلاشمان را می کنیم تا به ایران تحویل داده نشود.

اما مینا نامداری کیست؟

مینا نامداری متولد پنجم آبان ماه سال شصت و نه در تهران است. پدرش از فعالان کسب و کار فولاد بود و در زمینه ملک نیز فعالیت داشت. او متولد منطقه یک تهران است و زندگی خوبی با خواهرش داشت.

تحصیلات مینا نامداری در زمینه هنر و نقاشی بود و برای تحصیل به بلژیک رفت. پس از اخراج از دانشگاه، از بلژیک به ترکیه می‌رود. استایل مینا نامداری و علاقه او به مد و لباس و فوتوژشت‌های لاکچری دنیای فشن سبب می‌شود تا با یک کارگردان ترک همکاری کند.

ارتباط مینا نامداری با پیام صادقیان، فوتبالیست سابق پرسپولیسی‌ها از جمله جنجالی‌های وی با چهره‌های ورزشی است که یادآور روابط سحر قریشی با طارمی است. لایو اینستاگرامی وحید خزایی با مینا نامداری از دیگر لایو‌های پر حاشیه اینستاگرام ایرانیان در سال‌های اخیر است.

زندگی شخصی مینا نامداری

پدرش در تجارت فولاد فعال است و به خرید و فروش ملک در تهران مشغول است. مینا در هنرستان در رشته نقاشی تحصیل کرد و بعد برای ادامه تحصیل به کشور بلژیک رفت. او که بیشتر درگیر خوشگذرانی و تفریح در این کشور اروپایی بود در نهایت از دانشگاه اخراج شد. در ادامه او به کشور ترکیه و شهر استانبول رفت و ساکن یکی از خانه های پدرش شد.

شروع مدلینگ مینا نامداری

مینا نامداری تصمیم گرفت یک نمایشگاه برای فروش آثار هنری تاسیس کند. او در آنجا با یک کارگردان ترک آشنا شد و بدین ترتیب در سال ۲۰۱۷ در یک سریال نقشی کوتاه ایفا کرد. این ارتباطات و رفت و آمدها باعث شد او توجه چند برند مشهور در ترکیه را به خود جلب کند. همین جا بود که مینا پیشنهاد مدلینگ دریافت کرد.


همزمان با شروع فعالیت در زمینه مدلینگ، این دختر ایرانی اکانت اینستاگرامش را فعال کرد. او عکس هایی تبلیغی از برندهای مختلف را منتشر می کرد. کم کم طرفداران نامداری بیشتر و بیشتر شدند و او صاحب یکی از پیج های شناخته شده در اینستاگرام شد. مینا نامداری تصمیم گرفت برای جذب مخاطب بیشتر، محتواهای جدیدی منتشر کند. او عکس هایی برهنه از خودش منتشر می کرد و بدین ترتیب بیشتر موردتوجه رسانه های زرد ایرانی قرار گرفت.

منبع: رکنا


نام:
ایمیل:
* نظر: