کد خبر: ۳۲۳۶۰۳
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رکنا: قاتل فراری که در حمایت از دایی اش دست به قتل در آبادان زده بود پس از 2 ماه دستگیر شد.
پسر جوان که در حمایت دایی اش دست به قتل جوان آبادانی زده بود پس از 2 ماه فرار دستگیر شد.

سرهنگ حسین زلقی رییس پلیس آبادان در خصوص دستگیری قاتل جوانی خبر داد و به رکنا گفت: چندی قبل ماموران پلیس آگاهی آبادان در جریان پرونده قتل جوان 20 ساله ای در منطقه شطیط آبادان قرار گرفتند و تیمی از کارآگاهان برای شناسایی عامل این درگیری مرگبار وارد عمل شدند.

وی افزود: کارآگاهان در تحقیقات میدانی پی بردند که خانوادهمقتول سال گذشته برای دایی قاتل که در زندان بوده ضمانت نامه ای برای آزادی و مرخصی به دادگاه ارائه دادند و در حالیکه قرار بوده متهم زندانی خیلی زود به زندان بازگردد و سند خانواده مقتول آزاد شود اما متهم دیگر به زندان بازنگشته و همین باعث اختلاف بین پسر 20 ساله و خواهرزاده متهم آزاد شده از زندان می شود.

سرهنگ زلقی ادامه داد: تیم جنایی پلیسی آگاهی آبادان ادر ادامه اطلاع پیدا کرد که مقتول و قاتل بخاطر ضمانتی که برای آزادی متهم زندانی قرار داده بود با هم درگیری لفظی پیدا می کنند که در یک لحظه پسر جوان در حمایت از دایی خودش با چاقو ضربه ای به جوان 20 ساله زده و پا به فرار می گذارد.

دستگیری قاتل فراری در آبادان

این مقام پلیسی عنوان کرد: تحقیقات میدانی ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان پس از 2 ماه تلاش شبانه روزی موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل 32 ساله شده و در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه عامل این جنایت دستگیر شد.

رییس پلیس آبادان اظهار داشت: متهم در بازجویی های پلیسی بهقتل پسر جوان در حمایت از دایی اش اعتراف کرد و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: