کد خبر: ۳۲۳۶۳۲
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رکنا: راز قتل پیرزن ثروتمند در کرج برملا و جسد این زن در پشت بام کشف شد.
راز قتل پیرزن ثروتمند در اسلام آباد کرج برملا شد.رییس پلیس آگاهی البرز گفت: فرد سارقی که زن ۶۵ ساله همسایه را در منطقه اسلام آباد کرج به قتل رسانده بود در استان تهران دستگیر شد.
به گزارش رکنا، سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز، امروز در جمع خبرنگاران، گفت: ساعت ۲ بامداد روز جمعه ۲۶ دی ماه جاری مرکز فوریت‌های پلیسی این استان از وقوع یک فقره قتل در یک واحد مسکونی در منطقه اسلام آباد کرج مطلع و موضوع را به واحد مربوطه ارجاع و بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز افزود: کارآگاهان با حضور در محل جرم جسد زنی ۶۵ ساله را در پشت بام خانه اش کشف کردند که بررسی‌های اولیه نشان داد قاتل پس از خفه کردن مقتول، اموال وی را به سرقت برده و متواری شده است.
این مقام مسؤول بیان کرد: فرزندان مقتول پس از برگشت به خانه متوجه عدم حضور مادر شده که جستجوی اطراف جسد وی را در پشت بام منزل کشف کرده بودند.


نادربیگی تصریح کرد: تحقیقات پلیسی از همان لحظه آغاز شد و با پرس و جو از همسایه‌ها مشخص شد که همسایه دیوار به دیوار مقتول از ساعت ۱۴ روز سراسیمه منزل را ترک کرده است.
رییس پلیس آگاهی البرز یادآور شد که در تحقیقات تکمیلی پلیس مشخص شد رد پای نامبرده در استان تهران شناسایی و با دریافت نیابت قضایی در کمتر از ۱۲ ساعت پس ازاعلام جرم دستگیر و به پلیس آگاهی البرز منتقل شد و به جرم خود مبنی بر قتل همسایه اعتراف کرد.
وی افزود: متهم در اعترافات خود اذعان کرد که به علت مشکلات مالی روز حادثه به بهانه اینکه دیوار منزل که مشکل لوله کشی دارد با حیله وارد خانه منزل مقتول شده و وی را پس از کشاندن به پشت بام خانه به قتل رسانده است.
وی گفت: متهم مقداری از طلای سرقتی را در کرج و فردیس به قیمت ۶۰ میلیون تومان به ۲ نفر فروخته و بقیه را درخانه اش مخفی کرده است.
قاتل برای انجام مراحل قانونی در اختیار پلیس آگاهی استان البرز قرار دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر: