کد خبر: ۳۲۴۸۰۸
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رکنا: زن 23 ساله که با ترفند فروش وام کم بهره در شیراز سر 9 نفر کلاه گذاشته بود دستگیر شد.
فرمانده انتظامی "داراب" از دستگیری فردی که در پوشش پرداخت وام کم بهره، مبلغ 5 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود خبر داد.

 سرهنگ "علیرضا نوشاد" ، بیان کرد: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی سودجو در سایت دیوار با ترفند فروش وام‌های کلان با بهره کم، اقدام به کلاهبرداری 5 میلیارد ریالی از آنان کرده است که پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، این کلاهبردار که خانمی 23 ساله بود را شناسایی وی را در مخفیگاهش در یکی از محلات داراب دستگیر کردند.

بازداشت زن کلاهبردار در داراب / او شهر را بهم ریخته بود

فرمانده انتظامی "داراب" با بیان اینکه متهم در بازجویی اولیه به 9 فقره کلاهبرداری به مبلغ 5 میلیارد ریال از شاکیان اقرار کرد، گفت: وی پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد.

سرهنگ "نوشاد" با اشاره به اینکه پیشگیری از وقوع جرایم در فضای مجازی از اولویت‌های پلیس فتا است، به شهروندان توصیه کرد: در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک یا تهدید توسط مجرمان و اخاذان اینترنتی، وعده‎های واهی و.... موضوع را در اولین فرصت به پلیس اطلاع دهند و به صورت مستمر برای مطالعه اخبار جرائم سایبری و مصونیت از شگردهای مجرمانه، به وب سایت www.cyberpolice.ir مراجعه کنند


نام:
ایمیل:
* نظر: