کد خبر: ۳۲۸۶۴۴
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رکنا: شهرزاد کمال زاده پس از اینکه ماسک زیبایی به صورت زد عکسش را منتشر کرد.
شهرزاد کمال زاده این روزها فعالیت زیادی در اینستاگرام دارد.

انگار این روزها استفاده از ماسک های جالب و گاها عجیب و غریب میان بازیگران و افراد مشهور رایج است. همین چند روز پیش بود که عکسی از شهاب حسینیدرحالی که ماسکی با عکس ماری جوانا روی آن نقش بسته بود منتشر شد. انتشار این عکس واکنش های زیادی را به همراه داشت و کار به جایی رسید که سرانجام شهاب حسینی در یک گفت و گو دلیل استفاده از آن را اعلام کرد.

به تازگی شهرزاد کمال زاده نیز عکسی از خود را منتشر کرد که در آن از یک ماسک بسیار زیبا و گل گلی استفاده کرده است.

شهرزاد کمال زاده کیست؟

شهرزاد کمالزاده (زاده ۷ فروردین ۱۳۶۴ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. او حرفه خود را از سال ۱۳۸۰ با بازی در مجموعه تلویزیونی هزاران چشم ساخته کیانوش عیاری آغاز کرد و پس از ایفای نقش در آثاری مانند راه طولانی و عقاب صحرا به شهرت رسید.او از خاندان کمال زاده از کرج از کمال اباد می باشد . پدر او سعید خان کمال زاده و پدر بزرگ او هادی خان کمال زاده و جد او حاج احمد بیک کمال زاده است.«شهرزاد کمالزاده بازیگر نقش

فعالیت هنری شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال‌زاده با بازی در سریال هزاران چشم ساخته کیانوش عیاری نخستین حضور تلویزیونی خود را تجربه کرد و نیز از سال ۱۳۸۳ با بازی در نقشی کوتاه در فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا به کارگردانی رسول صدرعاملی وارد سینما شد.

او پس از چندین سال حضور در تلویزیون و سینمای ایران، در بهار سال ۱۳۹۱ با پخش سریال راه طولانی به کارگردانی رضا کریمی از شبکه یک تلویزیون ایران و بازی در نقش «بهاره» به شهرت رسید. یکی از متفاوت‌ترین بازی‌های او در سریال آرام می‌گیریم. به کارگردانی روح‌الله سهرابی بود که در نقش یک دختر معتاد ظاهر شد و مخاطبان زیادی را باخود همراه نمود.


نام:
ایمیل:
* نظر: