کد خبر: ۳۳۰۰۸۳
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رکنا: ساسی مانکن با انتشار بخشی از موزیک ویدیو جدیدش با بازیگر فیلم های مستجهل سر زبان ها افتاد و این بار ساترا انتشار این ویدیو را در هر کدام از پلتفرم‌های ایرانی ممنوع کرد.
یکی از پلتفرم‌هایی که در آن، این ویدیو به شکل گسترده‌ای منتشر شده اپلیکیشن روبیکا است.

 ظاهرا تعداد زیادی از کاربران این شبکه اجتماعی ویدیو ساسی مانکن و الکسیس تگزاس را در روبیکا مشاهده کرده‌اند. در همین راستا هم ساترا با انتشار بیانیه زیر انتشار این ویدیو به هر نحوی را در رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر ممنوع کرده است:

پیرو انتشار تیزر موزیک ویدئو هنجارشکنانه یکی از خوانندگان غیرمجاز در برخی رسانه‌ها و ابراز نگرانی خانواده‌ها، ساترا با استناد به مقررات محتوایی و نقض صریح دستورالعمل حفاظت از حقوق کودکان، روز گذشته (12اسفند)، طی ابلاغیه‌ای، انتشار آن را به هر نحو در رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر ممنوع اعلام کرد. پرونده رسانه روبیکا به عنوان رسانه داخلی با بیشترین تخلف و بدون مجوز که علی‌رغم تذکر پیشینی، اقدام به انتشار تیزر کرده است به کمیته رسیدگی به تخلفات ساترا ارجاع شد.

به جز رسانه‌های خارجی از جمله اینستاگرام که برخلاف قوانین بین‌المللی ناظر به حفاظت از حقوق کودکان اقدام به انتشار این موزیک ویدئو کرده‌اند، از روز گذشته، با تذکر ساترا موارد تخلف از معدود رسانه‌های داخلی به صورت فوری حذف شد. کاربران در صورت مشاهده هر گونه تخلف می‌توانند با مراجعه به سامانه پایش مردمی sapra.ir نسبت به ارائه گزارش تخلفات اقدام کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر: