کد خبر: ۳۳۰۲۶۵
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
لیزا اسکات، ۷ ساله، از تابستان سال گذشته یک غرفه کوچک فروش لیموناد در نانوایی مادرش در آلاباما راه اندازی کرد تا بتواند یک تجارت کوچک راه اندازی کند و از خوراکی‌ها تا لباس‌های دلخواهش را خریداری کند، اما این تجارت کوچک وی صرف چیز دیگری شد: جراحی مغز او.
انتخاب: لیزا اسکات، ۷ ساله، از تابستان سال گذشته یک غرفه کوچک فروش لیموناد در نانوایی مادرش در آلاباما راه اندازی کرد تا بتواند یک تجارت کوچک راه اندازی کند و از خوراکی‌ها تا لباس‌های دلخواهش را خریداری کند، اما این تجارت کوچک وی صرف چیز دیگری شد: جراحی مغز او.

مادر این کودک، الیزابت اسکات، گفت که ماه گذشته، پزشکان یک سری تشنج را شناسایی کردند که لیزا را درگیر رنج می‌کنند و مشخص شد که این مشکل ناشی از ناهنجاری‌های مغزی است که نیاز به ترمیم و جراحی دارد.

غرفه این دختر کوچک یک جایگاه برای فروش لیموناد بود، اما پس از پخش شدن خبر بیماری وی، همسایگان و اطرافیان شروع به پرداخت هزینه‌های اضافی برای جمعیت از کودک بیمار کردند.

لیزا طی چند روز بیش از ۱۲۰۰۰ دلار درآمد کسب کرده و ۳۰۰ هزار دلار نیز کمک‌های مردمی گرفته است و قرار است در بیمارستان بوستون تحت جراحی مغز قرار گیرد.


نام:
ایمیل:
* نظر: