کد خبر: ۳۴۶۸۴
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مشرق: تیم فوتبال استقلال تهران که در چارچوب بازیهای لیگ قهرمانان آسیا در شهر ریاض به مصاف تیم الشباب عربستان رفته بودند، بعد از این بازی برای انجام اعمال عمره مفرده عازم مکه مکرمه و مدینه و جده شد.

علی فتح الله زاده قبل از بازی با تیم الشباب از دفتر نمایندگی سازمان در عربستان درخواست کرده بود که برای افزایش روحیه بازیکنان اجازه بدهند اعضای این تیم برای انجام اعمال عمره مفرده به مکه مکرمه مشرف شوند.
در راستای تقویت روحیه بازیکنان تیم استقلال دفتر نمایندگی سازمان در عربستان با توجه به درخواست علی فتح اله زاده مدیر عامل باشگاه استقلال، هماهنگی‌های لازم مبنی بر حضور یک روزه بازیکنان در مکه را فراهم نمود.

آرش برهانی حنیف عمران زاده، علی رضا نیکبخت واحدی، خسرو حیدری، ایمان مبعلی، ایمان باصفا، مهدی نظری، حسین حسینی، بوبکر کبه، احمد نعمت الهی، مهرداد اولادی، امیر حسین صادقی، پژمان نوری، محمد قاضی، و… به علت خستگی ناشی از بازی روز قبل به جده رفته و با بستن احرام در مسجده تنعیم وارد شهر مکه مکرمه شدند. گروهی دیگر از دست اندرکاران تیم استقلال و سید مهدی رحمتی به همراه کادر فنی بعد از بازی به شهر مدینه رفته و پس از توقفی چند ساعته در این شهر بعد از ظهر روز بیست و هشتم با رفتن به مسجد شجره محرم شده و برای انجام اعمال عمره مفرده به مکه مکرمه عازم شدند.

نکته بسیار مهمی که در این سفر رخ داد مسلمان شدن بوبکر کبه مهاجم دو رگه بورکینافاسویی - فرانسوی تیم استقلال بوده. وی نیز پس از چند ساعت از مسلمان شدنش با لباس احرام به خانه خدا مشرف شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: