کد خبر: ۳۵۰۲۴۵
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
چهار بازیگر نوظهوری که در سریال‌های جدید شبکه نمایش خانگی خوش درخشیده‌اند، را بیشتر بشناسید.

در هر فیلم و سریالی بازیگرانی هستند که برای اولین بار در مقابل دوربین ظاهر می‌شوند و این امکان را به دست می‌آورند تا به واسطه استعداد و توانایی‌هایشان به چشم بیایند و به حضور خود در آثار نمایشی استمرار ببخشند. علی بحرینی؛ روزنامه‌نگار مطرح و با سابقه کشورمان، با انتشار مطلبی به تمجید از حضور چهار بازیگر تازه نفس نمایش خانگی پرداخت و نوشت: سریال‌های شبکه نمایش خانگی این ظرفیت را دارند تا در دوران رُکود سینما و اُفت فاحش آثار تلویزیونی به جایگاهی مناسب برای معرفی پدیده‌های بازیگری تبدیل شوند. چهار بازیگر نوظهوری که به نظرم می‌توانند آینده‌ای پُرفروغ داشته باشند را بیشتر بشناسید. آنکه هر چهار نفر آن‌ها «خانم» هستند، به من ربطی ندارد! دنبال سوژه و کارآگاه بازی نباشید!

ساقی حاجی پور؛ بازیگر نقش هدیه در «هم‌گناه»

چهار دختر آینده‌دارِ سینمای ایران

سپردن یکی از رُل‌های کلیدی «هم‌گناه» به بازیگری بی تجربه، یک ریسک بزرگ بود. نقش هدیه، شخصیتی چند وجهی داشت و شاید به همین دلیل بازیگری که بیننده ذهنیتی درباره‌اش ندارد، برای ایفای آن انتخاب شد. حاجی پور که گویا تصمیم به گزیده کاری گرفته، می‌تواند به بازیگری بزرگ و ماندگار تبدیل شود.


پردیس پورعابدینی؛ بازیگر نقش راضیه در «آقازاده»

چهار دختر آینده‌دارِ سینمای ایران

دختر کم سن و سالی که در آموزشگاه مسعود کیمیایی حضور داشت و پس از بازی در چند نمایش و یک فیلم کوتاه، به سریال «آقازاده» راه یافت. نقش راضیه یا همان مانلی لبریز از چالش‌های زیر و درشتی بود امان هربازیگری را ببُرد، اما پورعابدینی به خوبی از پس اجرای آن برآمد.


غزل شجاعی؛ بازیگر نقش ایرینا در «مردم معمولی»

چهار دختر آینده‌دارِ سینمای ایران

گویا به عنوان بازیگر مهمان و برای چند قسمت محدود، انتخاب شده بود، اما نقش دختر بردیا برازنده را آنقدر خوب کرد که حالا یکی از بازیگران اصلی #مردم_معمولی است. چهره اش از سن و سال واقعی او کمتر به نظر می‌رسد و به لطف سوابق تئاتری اش، در دیالوگ گویی فوق العاده است. از او در آینده بیشتر خواهیم شنید.


سارا حاتمی؛ بازیگر نقش مائده در «زخم کاری»

چهار دختر آینده‌دارِ سینمای ایران

در کلاس‌های اشکان خطیبی آموزش دیده و با دست خالی به میدان نیامده است. با اولین تجربه اش مقابل دوربین، امیدوارمان کرده که سینمای ما بتواند برای ملودرام‌های آینده اش روی او به عنوان یک گزینه جدی حساب کند. حاتمی، نگاه، استایل و رفتار دخترانه‌ای دارد که می‌توانند سال‌ها برگ برنده اش باشد.

چه عالی می‌شود اگر در آینده، تمام این بازیگر‌ها سیمرغ بگیرند!

نام:
ایمیل:
* نظر: