کد خبر: ۳۶۲۷۴۸
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۳۰ درصد جایگاه‌ها در کل کشور با نرخ دوم امکان ارائه سوخت را دارند و در تهران نیز ۱۲ باب جایگاه امکان توزیع سوخت را دارند.

خبرگزاری الیلنا: سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 30 درصد جایگاه‌ها در کل کشور با نرخ دوم امکان ارائه سوخت را دارند و در تهران نیز 12 باب جایگاه امکان توزیع سوخت را دارند.

فاطمه کاهی  درباره مشکل توزیع سوخت در جایگاه‌های کشور اظهار داشت: متخصصین فنی شرکت ملی پخش در حال برطرف کردن مشکل هستند که به محض برطرف شدن اختلال، تمامی جایگاه‌ها به مدار بازخواهند گشت.

وی ادامه داد: فعلا مراجعین می‌توانند با سوخت 3000 تومانی بنزین دریافت کنند.

اسامی جایگاه‌هایی که سوخت ارانه می‌کنند

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 30 درصد جایگاه‌ها در کل کشور با نرخ دوم امکان ارائه سوخت را دارند و در تهران نیز 12 باب جایگاه امکان توزیع سوخت را دارند.

وی خاطرنشان کرد: در تهران جایگاه‌های مفتح، شریعتی، سیدخندان، میدان کشتارگاه، آریاشهر، میدان آزادی، اتوبان همت، شهرری و خیابان دماوند امکان ارائه سوخت را دارند.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خطاب به مردم توصیه کرد: اگر ضرورتی ندارند به جایگاه مراجعه نکنند تا مشکل برطرف شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: