کد خبر: ۳۶۶۴۴۰
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مهر نوشت: جواد خیابانی از پخش مستند «حماسه ملبورن» خبر داد و تاکید کرد این مستند حاوی تصاویری دیده نشده از بازی تاریخی ایران و استرالیاست.

خیابانی درباره مستند «حماسه ملبورن» گفت: «این مستند، خوراک فوتبالی‌ها است. مستندی با تصاویری که هیچ‌کس تا به حال ندیده و فقط از دریچه دوربین من ثبت شده است. ما در این مستند، تصاویری متفاوت از حواشی بازی ایران-استرالیا در ۸ آذر ۱۳۷۶ داریم که خودم ضبط کرده‌ام.» 

او درباره گفت‌وگوها و مصاحبه‌هایی که در مستند انجام شده است، بیان کرد: «در این مستند با خداداد عزیزی، رضا شاهرودی و حمید استیلی و بچه‌های دیگر تیم صحبت کردم. زنده‌یاد مهرداد میناوند هم در فیلم حضور دارد. به علاوه به آقای مهرداد مسعودی هم پرداختیم که خیلی در انجام بازی ایران-استرالیا نقش داشت و به خصوص درباره مشکلات حضور منافقین در ورزشگاه که می‌خواستند جنجال بسازند و عدم پخش تصاویر آن‌ها از استادیوم و اتفاقات مختلفی که در ملبورن افتاد، تاثیر خوبی گذاشت.» 

خیابانی یادآور شد: «ما در این مستند گذری هم به این مساله داریم که چرا فوتبال ایران در طی این سال‌ها به جام جهانی نرفت و در جام جهانی ۱۹۷۸ چه گذشت. این‌ها مقدمه مستند است و بعد به مسابقات مرحله اول مقدماتی جام جهانی ۱۹۹۸ می‌رسیم و سپس مراحل بعدی بازی‌های مقدماتی و رسیدن به ژاپن در پلی‌اف و در نهایت ملبورن.» 

نام:
ایمیل:
* نظر: