کد خبر: ۳۶۷۰۳۵
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
پس از واکنش‌های شدید ستاره های فوتبال نسبت به گرفتن هفتمین توپ طلای مسی، کریستیانو رونالدو جنجالی تازه آفرید.

دوشنبه شب در مراسم توپ طلا، مسی توانست برای هفتمین بار این جایزه را از آن خود کند و به بهترین بازیکن سال ۲۰۲۱ نام گیرد. البته این جایزه مسی با واکنش‌های بسیاری همراه شد و عده کثیری معتقد هستند که حق لواندوفسکی در اینجا خورده شده است. بسیاری نیز این جایزه مسی را «دزدی» خطاب کردند.

از کاسیاس، تونی کروس، توماس مولر و بسیاری از فوتبالیست‌های کنونی نسبت به این اتفاق واکنش نشان دادند که این اوج ماجرا نبود. شب گذشته در صفحه هواداری رونالدو، مطلبی نوشته شد که دالِّ بر عدم لیاقت مسی برای این جایزه بود. این صفحه هواداری به حمایت از رونالدو پرداخت و جایزه مسی شرم‌آور ، کثیف و دزدی لقب داد.

این مطلب با لایک و کامنت رونالدو روبه‌رو شد. کریستیانو زیر این پست واژه «حقیقت» را کامنت کرد تا به سوژه بزرگ فضای مجازی بدل شود.

لایک و کامنت جنجالی رونالدو علیه مسی/عکس

بسیاری از هواداران رونالدو با انتشار این پیام، ادعا داشتند که خودِ کریس نیز نسبت به اتفاقات کنونی توپ طلا معترض است و بسیاری از هواداران مسی نیز، رونالدو را حقیر، حسود و بی اخلاق خطاب کردند.

هواداران مسی و برخی سایت‌ها از این کار رونالدو ابراز تاسف کردند و نوشتند که او اخلاق ورزشی را رعایت نکرده و نشان داده که چقدر عقده و حسادت به این موضوع دارد.

لایک و کامنت جنجالی رونالدو علیه مسی/عکس

عدم حضور رونالدو نیز با واکنش‌های زیادی همراه شد. پیش از آغاز مراسم، سردبیر مجله فرانس فوتبالی در اظهارنظری جنجالی اعلام کرد که رونالدو زمانی بازنشسته خواهد شد تا تعداد توپ طلای خود را به اندازه مسی برساند. رونالدو نیز بلافاصله پس از این ادعا، پستی در فضای مجازی منتشر کرد و به شدت به انتقاد از فرانس فوتبال پرداخت. او نوشت که سردبیر این مجله قصد دارد با ادعاهای کذب ، نام خود را بر سر زبان‌ها بیاندازد.

موضوع توپ طلا همچنان ادامه دارد و بسیاری از اهالی فوتبال معتقد هستند که مسی در سال ۲۰۲۱ لیاقت توپ طلا را نداشته است.

نام:
ایمیل:
* نظر: