کد خبر: ۳۶۷۵۱۲
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
بازیگر فیلم «دل شکسته» گفت: یک نفر عکسی را از فرامرز صدیقی منتشر کرده که وضعیتش خراب است، با من هم همین کار را کردند، این حرکات به هیچ وجه حمایت نیست، بلکه باعث حواشی بیشتر می‌شود.

رضا رویگری پیرامون آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: واقعیت امر وضعیت من تغییر چندانی نکرده است، شاید گاهی حالم خوب و گاهی بد باشم، اما دیگر باید با این وضعیت کنار آمد، زیرا با درمان مکرر می‌توان تا جایی امید داشت و نباید انتظار زیادی را پیش روی خود گذاشت.

به گزارش میزان، وی در همین راستا ادامه داد: البته امید من به خدا است، همچنان فیزیوتراپی و درمان را انجام می‌دهم، در کل وضعیت جسمی ثابتی دارم، ولی آنچه بیش از آن گا‌ها آزارم میدهد اوضاع روحی من است.

بازیگر فیلم سینمایی «اجاره نشین‌ها» در همین رابطه افزود: قبل از کرونا وضعیت پیشنهادات به من کم بود، شاید همه فکر می‌کردند که کلا از کار افتاده ام، شاید نتوانم برخی حرکات را انجام دهم، اما هنوز هم قدرت بازیگری دارم و درست نیست که فراموش شوم.

وی دوران کرونا را کابوس وار خواند و ادامه داد: دوران کرونا همچون یک کابوس گذشت، از سویی کاهش تولیدات سینما و تلویزیون و به تبع آن کاهش پیشنهادات و از سویی در خانه ماندن و هر روز رعایت کردن انسان را دیوانه می‌کند.

رویگری در همین رابطه تاکید کرد: البته اگر از انصاف نگذریم در این مدت دو سال کرونا تماس‌های زیادی داشتم، دوستان یاد می‌کردند و هوای مرا داشتند، اما وقتی می‌دانستم که کلا وضعیت کار برای همه خراب است نمی‌توانستم از آن‌ها انتظاری داشته باشم.

وی با اشاره به پیشنهاد بازی در سریال جزیره افزود: پیشتر هم اشاره کردم که برای بازی در این سریال پیشنهاد داشتم، از آن زمان تا امروز هنوز هیچ تماسی با من گرفته نشده و به گمانم از همکاری با من پیشمان شده اند.

بازیگر فیلم «دل شکسته» با اشاره به آخرین فعالیت سینمایی خود اضافه کرد: به زودی جلوی دوربین فیلم سینمایی «شادوران» خواهم رفت، اثری به کارگردانی حسین نمازی که برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده می‌شود. خوشحالم که بار دیگر در این جشنواره حضور دارم، زیرا جشنواره فیلم فجر همواره برای هنرمندان حس و حال خوبی دارد.

رویگری با اشاره به وضعیت هنرمندان پیشکسوت خاطرنشان کرد: یک نفر عکسی را از فرامرز صدیقی منتشر کرده که وضعیتش خراب است، با من هم همین کار را کردند، این حرکات به هیچ وجه حمایت نیست، بلکه باعث حواشی بیشتر می‌شود، اگر به فکر هنرمندان پیشکسوت هستید به آن‌ها کار بدهید، ما نیازمند ترحم و کمک مالی نیستیم، شما کار بدهید تا خودمان بتوانیم هزینه‌های زندگی را تامین کنیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: