کد خبر: ۳۶۷۹۱۲
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
ایسنا نوشت: رضا فیاضی، با اعلام خبر رهایی‌اش از ویروس کرونا و حضور در پروژه «خانه پرتقالی‌ها»، از پیوستنش به «خوشنام» و انتظارش برای بهبود حال سحر ولدبیگی برای ضبط سکانس‌های مشترکش با این بازیگر گفت.

رضا فیاضی، هنرمند پیشکسوت کشورمان که از ویروس کرونا رهایی یافته، با اعلام این که چند روزی است به تهران بازگشته، از حضورش در پروژه «خانه پرتقالی‌ها» خبر داد.

این بازیگر در گفت‌وگویی اعلام کرد: «چند روزی است به تهران بازگشته‌ام و کارم را با پروژه «خانه پرتقالی‌ها» شروع کرده‌ام و خدا را شکر حالم خیلی خوب است و مشغول کار هستم. فکر می‌کنم طی یک‌ ماه و نیم آینده تصویربرداری «خانه پرتقالی‌ها» برای پخش از شبکه دو سیما به پایان برسد.»

او همچنین خاطرنشان کرد: «از مدت‌ها قبل با پروژه «خوشنام» قرارداد بسته‌ام و قرار بود این هفته وارد کار شوم و نقشم شروع شود اما متاسفانه دوست و همکار عزیزمان سحر ولدبیگی دچار کسالتی شده‌اند و گویا سرما خورده‌اند که نیاز به استراحت دارند اما کار متوقف نشده و دوستان مشغول تصویربرداری‌اند اما سکانس‌های من با ایشان فعلا متوقف است تا حالشان بهبود پیدا کند و بتوانیم با هم همکاری داشته باشیم.»

فیاضی تاکید کرد: «گویا از تمام عوامل سریال «خوشنام» تست کرونا گرفته شده و خدا را شکر مشکلی نبوده است. خانم ولدبیگی را هم نمی‌دانم که کرونا است یا سرماخوردگی اما فکر می‌کنم ایشان سرما خورده‌اند؛ ان شاءالله با استراحت حالشان بهتر شود.»

او در پایان گفت: «امیدوارم همه چیز روبه‌راه باشد و همه همکاران و مردم عزیز شرایط خوبی داشته باشند. واقعا از صمیم قلب خوشحالی و شادی مردم را آرزو می‌کنم و امیدوارم بتوانیم همه بحران‌های موجود را پشت سر بگذاریم.»

نام:
ایمیل:
* نظر: