کد خبر: ۳۶۷۹۴۴
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
خبرورزشی نوشت؛جان تری دوستانش در چلسی را به بهانه جشن تولدش به تیراندازی کبوترهای سفالی برد و مجموعه‌ای از نوشیدنی‌های منحصر به فردی هدیه گرفت.

جان تری زمان زیادی را برای خوشگذرانی با دوستانش اختصاص داد. برای جشن تولد ۴۱ سالگی‌اش به همراه همسرش «تونی» و گروهی از دوستانش و همچنین سگش «دوک» به زمین تیراندازی بیسلی در ساری رفت. در این مرکز برای هر ۱۰۰ شلیک باید ۱۹۵ پوند پرداخت کرد و تری با گذاشتن کلاه تخت بر سرش حسابی خوش گذراند.
او و تونی پس از تیراندازی در کلوپ نشستند و به همراه دوستانشان و آقای دوک اوقات خوشی را سپری کردند. مرکز تیراندازی بیسلی در اینستاگرام نوشت: «از اینکه جان و تونی تری امروز در کنار ما بودند تا تولد جان را جشن بگیریم بسیار خوشحالیم. سگ‌ها هم اینجا را خیلی دوست داشتند!»

تیراندازی خاطره انگیز اسطوره آبی‌ها در روز تولدش/عکس
تری در آشپرخانه مجلل خود با کیک تولدی که بسیار خوشمزه به نظر میرسید عکس گرفت. بر روی جزیره جعبه‌ای از نوشیدنی‌های منحصربه‌فرد به چشم می‌خورد که نام جان تری و شماره ۲۶ معروف رویش نوشته شده است. همچنین یک کارت تولد خیلی زیبا هم دیده می‌شود که رویش نوشته شده: «تولدت مبارک بهترین بابای دنیا»، و در مقابلش هم عکس جان تری و پسرش قرار دارد.

تیراندازی خاطره انگیز اسطوره آبی‌ها در روز تولدش/عکس

تیراندازی خاطره انگیز اسطوره آبی‌ها در روز تولدش/عکس
بادکنک‌های بزرگ به رنگ آبی چلسی و سفید با پیغام‌های «تولدت مبارک بابا» هم به نمایش گذاشته شده‌اند. بادکنکهای دیگری هم با نشان «JT» در آشپزخانه کاپیتان سابق انگلیس دیده می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: