کد خبر: ۳۸۶۴۸۸
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
صرافی‌های بانک‌ها صبح امروز ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۵۶۳۶۱ ریال اعلام کرده‌اند که نسبت به آخرین قیمت‌های روز کاری گذشته افزایش یافته است. نرخ خرید در این صرافی‌ها نیز ۲۵۳۸۱۱ ریال است. آموزش ارز دیجیتال، پرایس اکشن و معرفی ارزهای پامپی در کانال سیگنال خرید دوره تبلیغ قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های بانک‌ها، ۲۸۰۷۸۹ ریال و نرخ خرید آن ۲۷۷۹۹۵ ریال اعلام شده است.

فدراسیون بین‌المللی بسکتبال براساس اتفاقات و درگیری‌های رخ داده در قاره اروپا تصمیم گرفت که رقابت‌های جام جهانی این رشته در سال ۲۰۲۳ بدون حضور تیم‌های روسیه و بلاروس برگزار شود.

البته حضور این دو کشور قطعی نبود و آنها در رقابت‌های انتخابی شرکت داشتند، اما روسیه از جدول گروه H و بلاروس هم از جدول گروه B کنار گذاشته شدند، آنهم در حالی که هیچ تیمی قرار نیست جایگزین آنها شود.

روسیه با کسب سه پیروزی در صدر جدول گروه H قرار داشت و برای دومین دوره متوالی یکی از مدعیان صعود به جام جهانی بود، اما بلاروس در رده سوم گروهش ایستاده و بعید بود که به این رقابت‌های صعود کند.

نوزدهمین دوره رقابت‌های جام جهانی بسکتبال قرار است طی روزهای ۲۵ آگوست تا ۱۰ سپتامبر سال ۲۰۲۳ با حضور ۳۲ تیم برتر دنیا به طور مشترک در کشورهای ژاپن، فیلیپین و اندونزی برگزار شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: