کد خبر: ۳۹۰۰۴۸
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
خبرورزشی نوشت: وریا غفوری در مصاحبه ای که در زمین تنیس آندرانیک تیموریان انجام داد، گلایه‌های خود را مطرح کرد و گفت انتظار داشت باشگاه استقلال حداقل یک تماس کوتاه با او بگیرد و قرارداد تمدید شود.
طی روزهای گذشته با سه بازیکن استقلال به صورت اختصاصی و جداگانه تماس گرفته شد تا طی روزهای آینده برای تمدید قرارداد خود در باشگاه حاضر شوند با احتساب وریا غفوری استقلال ۷ بازیکن دارد که قراردادشان به اتمام رسیده و اگر ساپینتو آنها را بخواهد باشگاه باید نسبت به تمدید قراردادها اقدام کند.
در همین راستا شنیدیم دلیل اصلی ناراحتی وریا این است که قبل از او با سه بازیکن دیگر که یکی از آنها فصل خوبی را هم پشت سر نگذاشت و مجیدی زیاد از او راضی نبود، تماس گرفته تا برای تمدید قرارداد به ساختمان معروف خیابان علامه جنوبی بروند اما با کاپیتان آبی ها که بهرحال بزرگتر تیم است، هیچ تماسی برقرار نشده و حالا باید دید آیا در نهایت قرار داد وریا برای فصل جدید هم تمدید می‌شود یا نه؟
یکی از نزدیکان باشگاه استقلال که نمی خواست نامش فاش شود در این ارتباط به همکار ما گفت: تمدید قرارداد با آقای غفوری در دستور کار است و احتمالاً طی روزهای آینده قرارداد این بازیکن خوب به مدت یک فصل تمدید خواهد شد.
طبق شنیده های ما این احتمال وجود دارد که قرار داد سایر بازیکنان به مدت دو سال تمدید شود اما چون سن وریا بالا رفته باشگاه استقلال احتمالاً قرارداد او را به مدت یک فصل تمدید خواهد کرد. ضمن این که جواد نکونام و فولاد خوزستان هم این بازیکن را می خواهند و حتی مذاکراتی در هتل المپیک تهران با
او صورت گرفت.
نام:
ایمیل:
* نظر: