کد خبر: ۴۰۸۲۵۴
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
سرگرد محمد احمدی فرمانده پلیس راه کندوان از بازگشایی این محور کوهستانی پرتردد کشور از صبح امروز پنجشنبه خبر داد. سرگرد احمدی تصریح کرد: در زمان حاضر روزانه ۲۰ تا ۲۵ هزار خودرو از این جاده تردد می‌کنند که این رقم نیز در حال افزایش است.
ایرنا : فرمانده پلیس راه کندوان از بازگشایی این محور کوهستانی پرتردد کشور از صبح امروز پنجشنبه خبر داد.

سرگرد محمد احمدی افزود: با توجه به ترافیک ایجادشده در اتوبان تهران، محور کندوان در منطقه مرزن آباد از ساعت ۱۴ روز گذشته تا تخلیه بارترافیکی مسدود شده بود.

موج دوم ریزش برف که اوایل بامداد روز چهارشنبه در محور کوهستانی کندوان آغاز شد همچنان ادامه دارد و مسوولان پلیس راه و راهداری منطقه از رانندگان و مسافران نوروزی خواستند با احتیاط رانندگی و سفر را مدیریت کنند.

هواشناسی مازندران با اشاره به ورود سامانه جدید بارشی که با کاهش محسوس دما و بارش باران به نسبت شدید نیز همراه است، تداوم ناپایداری در مناطق کوهستانی و جلگه‌ای استان را تا اواخر وقت روز جمعه هفته جاری پیش بینی کرد.

سرگرد احمدی اظهارداشت: هم اکنون تردد در این محور کوهستانی جریان دارد و مشکلی خاصی وجود ندارد.

وی اظهارداشت: مسافران همچنین قبل از آغاز سفر از سامانه‌های هواشناسی و ۱۱۰ و ۱۴۱ پلیس نیز از وضعیت راه‌های مناطق کشور از جمله محور کوهستانی کندوان مطلع شوند تا با مشکل برخورد نکنند.

فرمانده پلیس راه کندوان ادامه داد: در زمان حاضر روزانه ۲۰ تا ۲۵ هزار خودرو از محور کندوان تردد می‌کنند که این رقم نیز در حال افزایش است.

سرگرد احمدی تصریح کرد: بر اساس آمار موجود شمار تردد خودرو‌های سفر نوروزی امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل بسیار افزایش داشته است.

برابر آمار اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران از زمان اجرای طرح ستاد خدمات سفر‌های نوروزی تا مروز بیش از ۱۰ میلیون نفر مسافر و گردشگر از جاده‌های اصلی کندوان. هراز و فیروز کوه وارد مازندران شدند.

جاده چالوس- کرج حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که حدود نیمی از این مسیر مربوط به حوزه جغرافیایی مازندران شهرستان چالوس است.
نام:
ایمیل:
* نظر: