کد خبر: ۴۱۶۹۶۶
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: امیدوارم خداوند مقام معظم رهبری را تا ظهور حضرت، ولی عصر مستدام بدارد و مردم را از برکات وجود ایشان بهره‌مند سازد. امیدوارم ما روزی که ظهور حضرت، ولی عصر انجام می‌شود باشیم و در رکاب ایشان به شهادت برسیم.
آیت‌الله احمد جنتی در سخنرانی اختتامیه اجلاس مجلس خبرگان رهبری خطاب به اعضای این مجلس، اظهار کرد: حضور مستمر و مجدانه شما در این اجلاس باعث شد یک اجلاس منحصربفرد برگزار شود. اعضای حاضر در این اجلاس به اجتهاد مشهور هستند و هرچه به این اجلاس از ابتدا تا پایان نگاه کنیم، نقطه ضعفی در آن نمی‌بینیم، بلکه نقطه قوت‌هایی را می‌بینیم که در آن وجود دارد.

به گزارش تیک‌به نقل از ایسنا، وی افزود: همه همت اعضای این مجلس رسیدن به حق و دفاع از آن است که جای تشکر و تقدیر دارد. آرزو داریم که خدا توفیق دهد تا ما به جایی برسیم که گذشتگان ما رسیدند؛ یعنی شهادت در راه خدا که آروزی ما است.


رئیس مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: امیدوارم خداوند مقام معظم رهبری را تا ظهور حضرت، ولی عصر مستدام بدارد و مردم را از برکات وجود ایشان بهره‌مند سازد. امیدوارم ما روزی که ظهور حضرت، ولی عصر انجام می‌شود باشیم و در رکاب ایشان به شهادت برسیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: