کد خبر: ۴۱۶۹۷۰
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا به رئیس جمهور هشدار داد که خالص سازان به سراغ او هم خواهند رفت.
محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا در صفحه شخصی خود در تلگرام خطاب به رئیس جمهور نوشت:


هرچند خالص سازی قدمتی چندین ساله دارد، اما به صورت تابلو در انتخابات ۱۴۰۰ خودش را نشان داد و افرادشاخصی را ردصلاحیت کردند که بعضی از آن‌ها به مراتب اصلح از شما بودند. در بین تاییدصلاحیت شده‌ها هم چنین افرادی حضور داشتند، اما بنا به دلایلی که می‌دانید و می‌دانیم، چنان کردند که انگیزه حضور در انتخابات از مردم گرفته شود و در فرایندی کاملا قابل انتظار، جنابعالی بعد از چندسال آرزو و تلاش به پاستور رسیدید.

تازه از وقتی رئیس جمهور شدید، دیگ خالص سازی را با طعم جدید بارگذاشتند. حذف مدیران دلسوز و کاربلد از بدنه دولت و صداوسیما شروع شد و حتی به هنرمندان رسید و بعدا به سراغ اساتید شاخص دانشگاه‌ها رفتند. از مدتی قبل هم نهاد‌های مدنی مانند سازمان نظام پزشکی، نظام مهندسی، نظام پرستاری، نظام روانشناسی دچار خالص سازی شد و تغییر۲۰هزار مدیرمدرسه هم به عنوان تازه‌ترین شاهکار در دولت شما به ثبت رسید. برای همه این رفتار‌ها رخت قانون هم دوختند.

در تمام این دوسال واندی، همه این کار‌ها یا با تایید شخص شما یا با سکوت رضایت آمیزتان همراه بود.

اینک بوی خالص سازی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و شاید خبرگان هم به مشام می‌رسد و جنابعالی کمافی‌السابق کک‌تان نمی‌گزد.

اما آقای رئیس‌جمهور! این لودر خالص سازی از نفس نمی‌افتد. نوبت به خیلی‌هایی که الان خودی هستند، هم خواهد رسید و دیری نخواهد پایید که سنگ‌های آسیاب خالص سازان از روی خود شما نیز عبور خواهد کرد. می‌گویید نه؟ منتظر بمانید. آن‌ها برای خیلی خیلی خودی‌ها هم تاریخ‌مصرف تعیین کرده‌اند؛ و چه سخت است روزی که نوبت شما برسد. لا یوم کیومک یا ابراهیم!

این نوشتم تا بماند یادگار.

نام:
ایمیل:
* نظر: