کد خبر: ۳۳۵۰۶۲
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
شبکه رادیویی جوان در سحرهای رمضان ۱۴۰۰، در برنامه‌ای تعاملی و با حضور فرهاد اصلانی برنامه «خدا اجازه…؟» را در سحرهای ماه مبارک را روی آنتن می‌برد.
خبرگزاری ایلنا: شبکه رادیویی جوان در سحرهای رمضان ۱۴۰۰، در برنامه‌ای تعاملی و با حضور فرهاد اصلانی برنامه «خدا اجازه…؟» را در سحرهای ماه مبارک را روی آنتن می‌برد.
 
فرهاد اصلانی، راویتگر سحرهای ماه مبارک در رادیو
 
عباس پیری (تهیه‌کننده ویژه برنامه سحرهای ماه رمضان) گفت: برنامه زنده «خدا اجازه…؟» ویژه برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان رادیوجوان است که از ساعت ۳:۳۰ تا ۰۵:۳۰ بامداد به صورت زنده و با اجرای فاطمه عباسی و روایت فرهاد اصلانی روی آنتن می‌رود. 
 
پیری ادامه داد: «خدا اجازه…؟» بر اساس رابطه جوانان و خدا بر اصل برادری طراحی شده و با محوریت قراردادن اسماء الهی و استخراج شده از دعای جوشن کبیر و با پخش آیتم‌های بسیار متنوع سعی در ارائه هرچه بهتر رابطه انسان با معبود خودش در زندگی اجتماعی و دینی‌اش دارد. کارشناس برنامه حجت الاسلام والمسلمین دکتر مهدی دربانی است. 
 
وی با اشاره به حضور و همکاری «فرهاد اصلانی» بازیگر مطرح سینما و تلویزیون افزود: یکی از بخش‌های جذّاب برنامه، آیتم نمایشی با روایت فرهاد اصلانی است که ماجرای جوانی را بیان می‌کند که درون چاهی سقوط کرده و ماجراهای مختلفی برایش رقم می‌خورد. همچنین دعوت از مداحان جوان و مناجات‌خوانی، نامه‌های صوتی به خدا به زبان شیرین یزدی به روایت دختر نوجوان زهرا دهقان و… از دیگر بخش‌های متنوع برنامه «خدا اجازه…؟» است. 
 
عباس پیری، گفتگو با رزمندگان و خاطرات شیرین سحرهای دفاع مقدس را یکی دیگر از قسمت‌های شنیدنی برنامه دانست و بیان کرد: در شرایط فعلی که محدودیت‌های کرونایی بیشتری اعمال شده است و نمی‌توانیم مهمانان حضوری در استودیو داشته باشیم، تمرکز اصلی ما عمدتاً روی پخش موسیقی‌های متناسب با فضای معنوی لحظات سحرگاهی‌ست و همچنین بخش نمایشی که طرفداران زیادی دارد تا لحظات ماندگار و مفرّحی را برای مخاطبانی که در این مدت به دلیل کرونا نمی‌توانند در جمع‌های خانوادگی و دوستانه حاضر شوند، فراهم آوریم. 
 
تهیه‌کننده ویژه برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان رادیوجوان در پایان گفت: با توجه به محدودیت حضور در مساجد و حسینیه‌ها در ماه رمضان، خانه و محیط خانواده بایستی مرکز معنویت و دعا و نیایش در حضور اعضای خانواده باشد؛ لذا تلفیق ضرورت «در خانه بمانیم» و «عبادت در ایام ماه رمضان» همچنان موضوع برنامه‌های امسال رادیو جوان در این ماه است. رویکرد رادیوجوان، تعامل حداکثری با مخاطبان و شنوندگان است تا بتواند هم‌نشین خوب و جذابی برای شنوندگان در سحرهای نورانیِ بهترین ماه خدا باشد. 
 
برنامه زنده «خدا اجازه…؟» کاری از گروه اندیشه، ویژه برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان رادیوجوان است که با تهیه‌کنندگی عباس پیری، اجرای فاطمه عباسی، نویسندگی مهدی رسولی، هماهنگی بابک شکری و تلاش حسن معین، حسین پیرحیاتی و نیما عزت‌پور به مدت سی شب ساعت ۳:۳۰ تا ۰۵:۳۰ بامداد از موج FM 88MHz تقدیم شنوندگان می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: