کد خبر: ۳۲۹۳۵۵
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رکنا: زهره فکور صبور بازیگر نام آشنای ایرانی است که به غیر از بازیگری در حرفه مدلینگ نیز فعالیت دارد
زهره فکور صبور بازیگر مشهور ایرانی است که این روزها در حرفه مدلینگ مشغول فعالیت است.

زهره فکور صبور یکی از بازیگران زن زیبای سینما و تلوزیون ایران است. او از زیبایی خود در حرفه مدلینگ نیز بهره برده و در این صنعت فعالیت چشم گیری دارد. او به تازگی با آرایشی جدید و خیره کننده چند عکس تبلیغاتی گرفته و در صفحه شخصی خود منتشر کرده است.

زهره فکور صبور کیست؟

زهره فکورصبور در نخستین روز فروردین ۱۳۵۷ در تهران از پدری کرمانشاهی و مادری سمنانی متولد شدخانوادهٔ وی ۷ نفره‌اند[نیازمند منبع]. نخستین کار بازیگری وی ایفای نقش گل در تئاتر کودکی بود که زیردست یکی از دوستانش بود اما حرفه کاری اش از سال ۱۳۷۷ شروع شد که به وی پیشنهاد بازی در سریال روزگار جوانی داده شد و شهرتش از آن جا به دست آمد.

بعد هم نقش‌های تقریباً کوتاهی در سریال‌های معمولی و مخصوصاً اپیزودیکی زیادی بازی کرد و درکل در اواخر دههٔ ۱۳۷۰ بسیار پرکار بود. این قضیه تا اواخر سال‌های دههٔ ۱۳۸۰ ادامه داشت و بازی در نقش‌های بلندی مانند سریال‌های کارآگاهان و مخصوصاً دلنوازان بسیار موجب شهرتش شدند و بعد در چند فیلم سینمایی نقش‌های اول و اصلی را بازی کرد و بعد از آن با بازی در سریال دردسرهای عظیم یک و دو دوباره به تلویزیون بازگشت.

از بازیگری زهره فکور صبور تا مدلینگ لباس

زهره فکور صبور از سال ۱۳۹۶ شروع به فعالیت مدلینگ و تبلیغ محصولات شرکت‌ها کرده و عکس‌هایی از خود و این اجناس را در حساب شخصی اینستاگرامش نیز می‌گذارد. 


نام:
ایمیل:
* نظر: