کد خبر: ۳۲۹۶۶۵
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رکنا: بهاره افشاری به عنوان یکی از بازیگران زن مشهور سینما وتلوزیون ایران این روزها فعالیت نسبتا زیادی در اینستاگرام دارد.
بهاره افشاری بازیگر جوان ایرانی است که با سریال او یک فرشته بود به شهرت رسید.

بهاره افشاری بازیگر زن سینما وتلویزیون ایران در اینستاگرام خود عکس جدیدی منتشر کرد که با عکس های قبلی او خیلی متفاوت است. دراین عکس بهاره افشاری با تیپی عجیب و زیبا پشت فرمان یک موتورسیکلت آمریکایی نشسته است.

او در شرح این عکس نوشته: آرزوی محال،محال نیست.


شاید این نوشته بهاره افشاری در واکنش به ماجرای منع دوچرخه سواری بانوان در سطح شهرهاست.

بهاره افشاری کیست؟

بهاره افشاری (زاده ۱۴ تیر ۱۳۶۳ در کاشان) هنرپیشه و طراح لباس ایرانی است. وی با بازی در سریال او یک فرشته بود شهرت یافت. سپس با بازی در سریال فاصله‌ها خوش درخشید.

در انتهای شهریور ۱۳۹۴ شایعه شد که او با بنیامین بهادری ازدواج کرده‌است؛ که چندی بعد توسط وی تکذیب شد.

در ابتدا قرار بوده بهاره افشاری در سریال دلنوازان در نقش «یلدا» ایفای نقش کند اما به گفته خودش دو روز مانده به فیلمبرداری قراردادش را فسخ می‌کند. بهاره افشاری که از سال بعد از اکران فیلم پایان‌نامه به مدت سه سال در سینما ممنوع‌الکار شده بود، در برنامهٔ دید در شب در این مورد گفت:

«چطور من می‌توانم روبه‌روی مردمی بایستم که مرا بهاره افشاری کرده‌اند. ابتدا به‌عنوان یک فیلم پلیسی اکشن ساده با او قرارداد بسته شده و بعد برای خروج از فیلم مجبور بوده هشتاد میلیون خسارت بدهد در حالی که چنین پولی را نداشته‌است.»

او گفت پلان‌هایی بوده که بیست بار اشتباه بازی کرده و در نهایت مجبور به تن دادن به بازی شده‌است. او همچنین اشاره کرد که در دورهٔ محمود احمدی‌نژاد چند مرتبه به مراسم افطار دعوت شده، اما در آن شرکت نکرده‌است


نام:
ایمیل:
* نظر: