کد خبر: ۳۳۸۸۶۸
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
برنامه «دست در دست» در نهمین قسمت فصل رمضانی خود که امشب (سه‌شنبه ۱۴ اردیبهشت) روانه آنتن می‌شود با دعوت از محمدرضا رهبری بازیگر فصل چهارم سریال بچه مهندس به موضوع اکرام یتیمان می‌پردازد.
برنامه «دست در دست» با توجه به شهادت حضرت علی (ع) و یتیم‌نوازی ویژه آن حضرت میزبان محمدرضا رهبری بازیگر سریال بچه مهندس است. سریالی که خط اصلی قصه آن درباره دوران‌های مختلف زندگی یک کودک یتیم و تلاش و کوشش و در نهایت موفقیت وی است.

محمدرضا رهبری مهمان این برنامه نیز بازیگر جوانی است که در سال ۱۳۸۴ با سریال «گل‌ریزان» شناخته شد و با سریال «میوه ممنوعه» حسن فتحی توانست به شهرت برسد. وی همزمان با بازی در سریال «میوه ممنوعه» پدر خود را به صورت غیر منتظره‌ای از دست داد و به گفته خودش دوران سختی را در سوگ پدر طی کرد.

همچنین این برنامه در بخش مهمان جهادی نیز میزبان امیرحسین عامری از کانون محمدیه است. جوانی ۲۲ ساله که در گروه جهادی اقداماتی نظیرفعالیت‌های فرهنگی ، تربیتی در حوزه‌های مختلف اعم از درسی، تحصیلی، وزشی، مهارتی(تئاتر،سرود ، نجاری ، الکترونیک ، زنبورداری ، گل کاری و ...)، اردوها و سفرهای متنوع  در محله دروازه غار به جهت توانمندسازی و تربیت کودکان و نوجوان این محله انجام داده‌اند.

«دست در دست» کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدّادی و اجرای سیاوش عقدایی که امشب (سه شنبه ۱۴ اردیبهشت) بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن می شود و به صورت ثابت جمعه‌ها بعد از مسابقه محاکات و شنبه و یکشنبه هر هفته بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت ۲۳:۳۰ در جدول پخش برنامه‌های شبکه دو سیما قرار دارد.


نام:
ایمیل:
* نظر: