کد خبر: ۳۳۹۰۸۷
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
استیون سودربرگ فاش کرد به دلیل آنکه احتمال می دادند جایزه به چادویک بوزمن فقید برسد، آخرین جایزه را به بهترین بازیگر مرد اختصاص دادند.
خبرگزاری صبا: استیون سودربرگ فاش کرد به دلیل آنکه احتمال می دادند جایزه به چادویک بوزمن فقید برسد، آخرین جایزه را به بهترین بازیگر مرد اختصاص دادند.
 
دلیل تغییر ترتیب جوایز اسکار مشخص شد
 
به نقل از ورایتی، استیون سودربرگ یکی از تهیه کنندگان مراسم اسکار سال ۲۰۲۱ در واکنش به تغییر ترتیب جوایز (آخرین جایزه به جای بهترین فیلم به بهترین بازیگر مرد اهدا شد) گفت: ما فکر می کردیم این تغییرات ممکن است سرگرم کننده باشد، به خصوص اگر مردم نمی داستند چه کسی بالا می آید.
 
این کارگردان برنده جایزه اسکار افزود: می دانستیم چادویک بوزمن (بازیگر فقید فیلم «بلک باتم ما رینی») در میان نامزدها قرار دارد و احساس ما این بود که او برنده می شود و بیوه اش برای دریافت جایزه بالا می آید و از طرف چادویک بوزمن صحبت می کند و پس از آن مراسم پایان می یابد و چیزی باقی نمی ماند.
 
همانگونه که بینندگان مراسم اسکار ۲۰۲۱ اطلاع دارند جایزه آخر رویداد اسکار به آنتونی هاپکینز رسید و در نبود این بازیگر در سالن، مراسم خاتمه یافت. این اتفاق واکنش های منفی از سوی بسیاری را به همراه داشت، سردبیر ورایتی شروع مراسم را غنی و پایان آن را تصمیمی اشتباه خواند.
نام:
ایمیل:
* نظر: