کد خبر: ۳۴۸۸۰۱
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
عکس جدیدی از گلشیفته فراهانی که اخیرا منتشر شده است و به نظر می رسد مربوط به یکی از سکانس های فیلم باشد.

گلشیفته فراهانی دختر بهزاد فراهانی است.گلشیفته فراهانیخواهر بازیگر ایرانی شقایق فراهانی است.گلشیفته فراهانی پیش از این در ایران بازیگری می کرد.گلشیفته فراهانی در فیلم سینمایی درباره الی ایفای نقش کرده است.گلشیفته فراهانیاکنون در فرانسه زندگی می کند.

اخیرا عکس جدیدی از گلشیفته فراهانی منتشر شده و به نظر می رسد مربوط به یکی از سکانس های فیلم باشد.او در صفحه اینستاگرامش تصویری منتشر کرده است و در توضیح گفته است: گلشیفته فراهانی و کریستوس دورژ، در مهمانی گالای افتتاحیه اپرای ملی پاریس برای فصل جدید ۲۰۱۶-۲۰۱۷، از کریستوس به عنوان همسر گلشیفته فراهانی یاد کرده‌اند.

او یک سایکولوژیست استرالیایی است، درحالی که مدتی پیش عنوان شده بود گلشیفته فراهانی با یک هنرمند خیابانی ازدواج کرده است اما عکس با کریستوس دورژ را منتشر کرد.

عکس لو رفته از جشن عروسی لاکچری گلشیفته فراهانی + عکس

گلشیفته فراهانی با اصغر فرهادی مشهور شد

 آخرین ایفای نقش او بازی در فیلم درباره الی در نقش سپیده به کارگردانی اصغر فرهادی بود.

 گلشیفته فراهانی بهترین بازیگر نقش اول زن

گلشیفته فراهان با فیلم سینمایی اشک سرما در سال 1382 برنده تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن خانه سینما شد و با فیلم بوتیک جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره بزرگ سه قاره در نانت، فرانسه را برنده شد.

عکس لو رفته از جشن عروسی لاکچری گلشیفته فراهانی + عکس

گلشیفته فراهانی به هالیوود رفت

 گلشیفته بطور پنهانی در یک فیلم هالیوودی بنام یک مشت دروغ در سال 1387 بازی کرد و منتشر شدن عکس های این فیلم موجب بازداشت و دادگاهی شدن گلشیفته شد. این بازیگر زن ایرانی قبل از فیلم درباره الی در هالیوود بازی کرده بود.

خروجش از کشور و حضور در فرش قرمز این فیلم هالیوودی دیگر راهی برای بازگشت او باقی نگذاشت و در حال حاضر در کشور فرانسه زندگی می کند.

منبع : پاتوق آنلاین

نام:
ایمیل:
* نظر: