کد خبر: ۴۱۲۸۶۰
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۶۳۸

بایدن درباره رئیس واگنر: جای او بودم مراقب آنچه می‌خوردم بودم

رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه به وقت محلی در یک کنفرانس مطبوعاتی در هلسینکی پس از سفر به سه کشور اروپایی درباره یوگنی پریگوژین رئیس گروه واگنر با تاکید بر مراقبت این فرمانده شورشی روسی از خود گفت: ایالات متحده نمی‌داند پریگوژین کجاست یا برنامه‌های او چیست اما "اگر جای او بودم، مراقب غذایی که می خورم می بودم. به منوی غذای خود بیشتر توجه می‌کردم
جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در پی شورش ناکام یوگنی پریگوژین رئیس گروه شبه نظامی روسی واگنر به او هشدار داد که ممکن است در خطر باشد و مراقب آنچه می خورد باشد.

جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا روز پنجشنبه اعلام کرد که یوگنی پریگوژین، رئیس گروه واگنر، پس از شورش ماه گذشته گروه وابسته به آن در ماه گذشته و تصرف کوتاه مدت یک مرکز نظامی روسیه، ممکن است در خطر باشد.

رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه به وقت محلی در یک کنفرانس مطبوعاتی در هلسینکی پس از سفر به سه کشور اروپایی درباره یوگنی پریگوژین رئیس گروه واگنر با تاکید بر مراقبت این فرمانده شورشی روسی از خود گفت: ایالات متحده نمی‌داند پریگوژین کجاست یا برنامه‌های او چیست اما "اگر جای او بودم، مراقب غذایی که می خورم می بودم. به منوی غذای خود بیشتر توجه می‌کردم."

رئیس جمهور آمریکا همچنین روسیه را متهم به دخالت در انتخابات آمریکا کرد و گفت: روسیه در انتخابات آمریکا مداخله می کند. بایدن در عین حال اذعان کرد که احتمال جدی استفاده پوتین از سلاح هسته ای وجود ندارد