کد خبر: ۴۱۲۹۲۹
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۹۰۷

جزئیات جدید از رفتار زشت عیسی آل‌کثیر با یک هوادار پرسپولیس

ماجرای پیراهن گلزن دربی صدم عجیب‌تر از آن چیزی شد که در ابتدا به نظر می‌رسید.
اعتماد: عیسی آل‌کثیر که اخیرا به سپاهان رفته و هواداران ارتش سرخ را عصبانی کرده در دربی صدم موفق شد تک گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر برساند. عیسی بعد از اتمام بازی به سمت هواداران پرسپولیس رفت و پیراهنش را به میان جمعیت پرتاب کرد.


این پیراهن به یک هوادار شمالی پرسپولیس رسید و او آن پیراهن را با خود به خانه برد. با این حال اتفاقاتی در ادامه رخ داد که کسی باورش نمی‌شود. اینکه مهاجم سرخپوشان چطور نقشه کشید تا این هوادار را از شهرستان به تهران بیاورد تا بتواند پیراهن را از او پس بگیرد!

این هوادار در ویدیویی، در مورد این اتفاق و اینکه آل‌کثیر چطور او را گول زده، توضیح داده است. این هوادار پرسپولیس گفت: «جریان از آنجایی شروع شد که ما تصمیم گرفتیم برویم ورزشگاه آزادی برای تماشای دربی صدم. در دربی عیسی آل‌کثیر گلزنی کرد و پرسپولیس یک بر صفر برنده شد. بعد از بازی عیسی پیراهنش را انداخت بین هواداران. این را دیگر همه می‌دانند. پیراهنش هم رسید دست من.» او ادامه داد: «من با کلی ذوق و شوق برگشتم شمال. کلی پست و استوری گذاشتم با آن پیراهن و عیسی را تگ کردم و نوشتم پیراهنت رسید دست من. توی استوری از او تشکر کردم که گلزنی کرده بود و این جور حرف‌ها. فردای آن روز عیسی آل‌کثیر در اینستاگرام پیام داد و نوشت: شماره‌ات را بگذار. من شماره‌ام را گذاشتم و او زنگ زد به من و گفت بیا تهران ورزشگاه شهید کاظمی که من تو را ببرم سر تمرین و پیراهن را برایت امضا کنم.»

این هوادار پرسپولیس افزود: «من خیلی خوشحال شدم. اصلا باورم نمی‌شد که جوابم را بدهد چه برسد به اینکه زنگ بزند. خلاصه تصمیم گرفتم بیایم تهران. بعد از بازی هوادار آمدیم تهران. پرسپولیس در جام حذفی با هوادار بازی داشت. چهارم اردیبهشت. همان شب به او پیام دادم و گفتم فردا می‌خواهم بیایم تهران. گفت آمدی آن را هم با خودت بیاور. منظورش پیراهن بود.»

این هوادار پرسپولیس در ادامه اظهار داشت: «شبانه به سمت تهران حرکت کردیم و فردا صبح رسیدیم تهران و رفتیم ورزشگاه شهید کاظمی. بازیکنان یکی‌یکی آمدند برای تمرین و ساعت یازده آقا عیسی آمد. ایستاد با ما و هواداران چند تا عکس گرفت و در نهایت به من گفت بمان بعد از تمرین با تو کار دارم. من هم با خودم گفتم شاید بخواهد بگوید تمرین بعدی بیایم برای همین منتظر ماندم. یک ساعتی گذشت و بازیکنان از تمرین خارج شدند و آقا عیسی هم آمد. به او گفتم ما را نبردی سر تمرین! جواب داد امروز تمرین پشت در‌های بسته بود و آقا یحیی اجازه نمی‌داد کسی وارد شود. نتوانستم و ان‌شاءالله دفعه بعد. من هم گفتم این پیراهن را برای من امضا بزنی ممنون می‌شوم. پیراهن را که دادم امضا بزند، پیراهن را از من گرفت و یک پیراهن تمرین امضا شده به من داد. بعد گفت من این پیراهن اصلی را می‌خواهم. خواب دیده‌ام و این پیراهن همیشه باید با من باشد!»

هوادار پرسپولیس ادامه داد: «آقا ما هر قدر اصرار کردیم که نباید این را از من بگیری فایده نداشت. گفتم من این همه راه از شمال آمدم تهران به عشق شما. به عشق پرسپولیس. به عشق اینکه شما این پیراهن را امضا بزنی و... ولی تاثیری نداشت. گفت نه! این پیراهن باید با من باشد و بعد هم گازش را گرفت و رفت!»

او در پایان گفت: «بعد از آن هر قدر به او پیام دادم اصلا جواب نداد. اصلا نگاه هم نمی‌کند پیام‌ها را. نه اس‌ام‌اس و نه اینستاگرام. من هر قدر بعد از آن تلاش کردم که صدایم را به گوش کسی برسانم یا کسی برایم پیگیری کند، فایده نداشت. ان‌شاءالله او در تیم جدیدش موفق باشد البته نه در مقابل پرسپولیس و امیدوارم دیگر هیچ فوتبالیستی چنین کاری با یک هوادار نکند!»

حال مشخص نیست که عیسی آل‌کثیر واقعا خواب دیده بوده یا اینکه اصلا به این خرافات اعتقاد دارد یا نه. آنچه اهمیت دارد، این است که مهاجم سابق پرسپولیس این‌چنین یک هوادار را آزرده خاطر کرده و دل او را شکسته است.