کد خبر: ۴۱۷۲۵۸
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۷۳۹

مدیرعامل باشگاه سپاهان: درخواست الاتحاد خارج از مسائل ورزشی بود

محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفت و گویی درباره لغو دیدار سپاهان و الاتحاد اظهار داشت: ورزشگاه 75 هزار نفری نقش جهان اصفهان بیش از 2.5 سال است که مورد تأیید نمایندگان فیفا، AFC، مجوز حرفه‌ای و سازمان لیگ قرار گرفته و با همین شکل و شمایل و طراحی که امروز شاهد آن بودیم میزبان ده‌ها مسابقه بوده است.وی افزود: در جلسه هماهنگی مسابقه هم هیچ ابهامی به وجود نیامد و در صورتجلسه این بازی هم چیزی ذکر نشده است. نزدیکی‌های مسابقه مواردی از سوی ناظر مسابقه مطرح شد که توسط الاتحادی‌ها مطالبه شده بود. درخواست آنها خارج از مسائل ورزشی و برخلاف اصولی بود که همه جا مطرح بوده است.
فارس: مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره لغو دیدار این تیم مقابل الاتحاد و ادعای واهی عربستانی ها توضیحتی را ارائه کرد.

محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفت و گویی درباره لغو دیدار سپاهان و الاتحاد اظهار داشت: ورزشگاه 75 هزار نفری نقش جهان اصفهان بیش از 2.5 سال است که مورد تأیید نمایندگان فیفا، AFC، مجوز حرفه‌ای و سازمان لیگ قرار گرفته و با همین شکل و شمایل و طراحی که امروز شاهد آن بودیم میزبان ده‌ها مسابقه بوده است.

وی افزود: در جلسه هماهنگی مسابقه هم هیچ ابهامی به وجود نیامد و در صورتجلسه این بازی هم چیزی ذکر نشده است. نزدیکی‌های مسابقه مواردی از سوی ناظر مسابقه مطرح شد که توسط الاتحادی‌ها مطالبه شده بود. درخواست آنها خارج از مسائل ورزشی و برخلاف اصولی بود که همه جا مطرح بوده است.

ساکت خاطرنشان کرد: داور هم بازی را نیمه‌کاره اعلام کرد و ما هم با مستنداتی که داریم سریعاً شکایت‌مان را به AFC اعلام خواهیم کرد.