کد خبر: ۴۱۷۸۴۵
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۳۸۲

وزارت داخلی غزه: حتی اگر خانه‌ها بر سرمان خراب شوند باز هم آنها را ترک نمی‌کنیم

وزارت داخلی نوار غزه امروز جمعه با بیان اینکه کودکان فلسطینی قربانیان تروریسم اسرائیل هستند، اعلام کرد، فلسطینی‌ها خانه‌های خود را ترک نخواهند کرد حتی اگر بر سرشان آوار شوند.
ایسنا: وزارت داخلی نوار غزه امروز جمعه با بیان اینکه کودکان فلسطینی قربانیان تروریسم رژیم صهیونیستی هستند، اعلام کرد، فلسطینی‌ها خانه‌های خود را ترک نخواهند کرد حتی اگر بر سرشان آوار شوند.

به گزارش وبسایت «عربی پست»، این وزارتخانه اعلام کرد، صدها کودک در حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه شهید شدند. رژیم صهیونیستی غیرنظامیان را هدف قرار می‌دهد و هیچ منطقه‌ای در نوار غزه وجود ندارد که از تیررس حملات اشغالگر در امان مانده باشد.

وزارت داخلی غزه اعلام کرد، اشغالگران برق و آب را قطع کرده و شش روز است که از ورود مواد غذایی و تجهیزات پزشکی به نوار غزه ممانعت کرده‌اند.

این وزارتخانه اعلام کرد: «ما در خانه و سرزمین خود در غزه ثابت قدم می‌مانیم و تنها برای رفتن به سرزمین‌های ۱۹۴۸ آن را ترک می‌کنیم و به مردم خود می‌گوییم: پایدار باشید. اشغالگر می‌خواهد دوباره ما را از سرزمینمان آواره کند.»

این در حالی است که دو سازمان حقوق بشری صهیونیستی امروز جمعه اعلام کردند، تل‌آویو قصد دارد از همه انتقام بگیرد که این امر منعکس کننده سیاست جنایتکارانه است که جنایت جنگی محسوب شده و با قوانین بین‌المللی مغایرت دارد.

دو سازمان «بتسلیم» و «پزشکان برای حقوق بشر» رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای کتبی مشترک نوشتند، رژیم صهیونیستی بدون توجه و بدون توقف نوار غزه را بمباران می‌کند، با هزاران تُن مواد منفجره به این منطقه حمله کرده و ساکنان آن جایی برای فرار ندارند.