کد خبر: ۴۱۸۰۰۸
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۳۵۷

سوپرایز باورنکردنی اعضای گروه بی تی اس برای آرمی‌ها!

جیمین عضو محبوب گروه کی‌پاپ بی‌تی‌اس آرمی‌ها را در مراسم ملاقات با تهیونگ غافلگیر کرد!
جیمین هم گروهی خود تهیونگ را برای اولین مراسم ملاقات با آرمی‌ها به عنوان یک هنرمند مستقل تنها نگذاشت.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، تهیونگ آیدل 27 ساله اخیراً برای اولین مراسم ملاقات با طرفدارانش به عنوان یک هنرمند مستقل را برگزار کرد.

این مراسم در آمفی تئاتر دانشگاه کیونگهی کره جنوبی برگزار شد. فضای رویداد بسیار متفاوت از یک مراسم معمولی بود. بخش‌های مختلفی برای سرگرمی توسط آقای خواننده برای تعامل نزدیک با طرفداران آماده شده بود.

اگرچه این مراسم دیداری با تهیونگ بود اما مهمانی ویژه تمام توجه‌ها را به خود جلب کرد!

این شخص کسی نبود جز جیمین! جیمین با حضور در این مراسم اعتراف کرد که بلافاصله پس از تماس تهیونگ با او پیشنهاد کرد که به این رویداد بیاید!

 

آرمی‌ها حاضر در این مراسم عکس‌هایی هیجان انگیز از این اعضای گروه بی تی اس را در فضای مجازی به اشتراک گذاشتند.

تهیونگ همچنین از طرفداران درخوایت کرد تا آهنگ تولدت مبارک را برای جیمین بخوانند. این موضوضع باعث شد تا جیمین تنها یک روز قبل از تولد 28 سالگی خود، این مناسبت را جشن بگیرد.

وی که از این مراسم بسیار هیجان‌زده شده بود، یک اعلامیه غیررسمی نیز منتشر کرد. به گفته آقای آیدل جیمین و او در آینده‌ای نزدیک آهنگ جالب‌تری خواهند ساخت.

از زمان وقفه موقت فعالیت گروه بی‌تی‌اس، جدایی این دو نفر برای آرمی‌ها بسیار سخت بود. جیمین و تهیونگ دوستانی بسیار صمیمی هستند که معمولاً در طول فعالیت‌های گروهی خود جدایی ناپذیر بودند.

بنابراین، حضور مجدد این دو آیدل کنار یکدیگر برای طرفداران اتفاقی بسیار ویژه بود و به آن‌ها یادآوری کرد که دوستی میان اعضای گروه مثل همیشه گرم و صمیمی است.