کد خبر: ۴۱۸۰۵۳
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۴۴۵

آماده‌باش آمریکا به ۲۰۰۰ سرباز برای اعزام به اسرائیل

مقامات دفاعی آمریکا اعلام کردند که پنتاگون حدود ۲۰۰۰ سرباز را برای اعزام احتمالی به اسرائیل آماده کرده است. وال‌استریت ژورنال به نقل از این منابع آمریکایی نوشت: در حال حاضر برخی از این سربازها در داخل خاورمیانه و بعضی در خارج این منطقه مستقر هستند، از جمله در اروپا.
ایسنا: مقامات دفاعی آمریکا اعلام کردند که پنتاگون حدود ۲۰۰۰ سرباز را برای اعزام احتمالی به سرزمین‌های اشغالی آماده کرده است.

چند مقام دفاعی آمریکا اعلام کردند که وزارت دفاع این کشور به حدود ۲۰۰۰ سرباز آمریکایی دستور داده تا در صورت نیاز به حمایت از رژیم صهیونیستی، آماده اعزام به سرزمین‌های اشغالی باشند تا در آنجا به نظامیان صهیونیست مشاوره داده و از آن‌ها پشتیبانی پزشکی به عمل بیاورند.

به گفته این مقامات، این سربازان آمریکایی برای رژیم صهیونیستی نخواهند جنگید و هیچ پیاده‌نظام آمریکایی در میان آن‌ها دیده نمی‌شود.

وال‌استریت ژورنال به نقل از این منابع آمریکایی نوشت: در حال حاضر برخی از این سربازها در داخل خاورمیانه و بعضی در خارج این منطقه مستقر هستند، از جمله در اروپا.

به گزارش این روزنامه، مشخص نیست که پنتاگون تحت چه شرایطی سربازانش را به سرزمین‌های اشغالی اعزام می‌کند، اما این تصمیم وزارت دفاع آمریکا نشان از آن دارد که واشنگتن از حمله زمینی احتمالی صهیونیست‌ها به نوار غزه حمایت می‌کند.