کد خبر: ۴۱۸۰۷۱
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۳۱۱۱

افشای یک راز؛ چرا خبری از دختر و پسر بزرگ “داریوش مهرجویی” نیست؟

بر اساس گفته های وکیل داریوش مهرجویی دختر و پسر بزرگ داریوش مهرجویی در خارج هستند و با آنها تماس گرفته شده و هنوز در شوک هستند.
فرهنگ سروری وکیل سابق و مشاور حقوقی مرحوم داریوش مهرجویی گفت: با پسر و دختر آقای مهرجویی در خارج از کشور تماس داشتم اما هنوز پاسخی دریافت نکرده‌ام؛ این اتفاق همه را غافلگیر کرده است.

وکیل سابق مهرجویی اظهار داشت:
روز گذشته با حضور خبرنگاران اظهاراتی مبنی بر وقوع سرقت مطرح شد که این مسائل نظر آنها بود و اکنون گروهی از اداره آگاهی در مورد این پرونده در حال بررسی هستند.

اظهاراتی از من نقل می‌شود که صحت ندارد اما غیر از اینکه وکیل ایشان بودم، بیش از ۳۰ سال است که دوست خانوادگی ایشان هم بودم.


وی یادآور شد: پیش از این مشاوره حقوقی و وکیل مرحوم مهرجویی بودم اما با توجه به فوت ایشان وکالت زایل شده است و هنوز به لحاظ قانونی وکالت این پرونده را برعهده ندارم.

سروری ادامه داد: اولیای دم و ورثه آقای مهرجویی و همسر وی اکنون پسر و دو دختر ایشان هستند و فکر می‌کنم مادر مرحومه محمدی‌فر نیز زنده هستند که اگر یکی از این افراد وکالت به من بدهد این امور پیگیری خواهد شد.

وکیل سابق و مشاور حقوقی داریوش مهرجویی گفت: خانواده آقای مهرجویی هنوز در شوک هستند. با پسر و دختر آقای مهرجویی در خارج از کشور تماس داشتم اما هنوز پاسخی دریافت نکرده‌ام؛ این اتفاق همه را غافلگیر کرده است.

وکیل سابق و مشاور حقوقی مرحوم داریوش مهرجویی درخواست کرد از گمانه‌زنی‌ها و انتشار اخبار کذب پرهیز شود تا ظرف چند روز آینده برررسی‌های لازم صورت گیرد و از طریق منابع رسمی اطلاعات لازم اعلام شود.

منبع: همشهری آنلاین