کد خبر: ۴۱۸۱۷۷
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۲ - ۰۷:۱۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۳۲۲

تجارت بین المللی دوربین مداربسته


صنعت سیستم های دوربین مداربسته از سالها پیش در جهان شروع به کار کرده و تا به حال در بیشتر ابعاد زندگی ما نفوذ کرده است.

استفاده از دوربین مدار بسته در ابعاد مختلف آنچنان فراگیر شده که تخمین زده می شود تقاضا برای این کالا در سال های  2022 تا 2032 تا 8.4 درصد افزایش خواهد یافت.

افزایش تقاضای سیستم های دوربین مدار بسته در سالهای اخیر منجر به پیشرفت این سیستم های امنیتی نیز شده است؛ سیستم های دوربین مداربسته تغییرات اساسی در نحوه جمع آوری ، اشتراک گذاری ، تجزیه و تحلیل و ذخیره کردن داده های دیجیتال کرده اند‌.

دوربین های مداربسته مجهز به هوش مصنوعی عضوی لاینفک در زندگی ماست برای مثال سیستم دوربین مدار بسته علائم راهنمایی و رانندگی، ترافیک را کنترل می کند که یکی از نیازهای عظیم دولت هاست. تقاضا برای سیستم های نظارتی در بخش های مختلف چنان گسترده است که پیش بینی می شود صنعت جهانی دوربین مداربسته شاهد افزایش درآمد از 14.7 میلیارد دلار در سال 2022 به 45.7  میلیارد دلار تا سال 2032 باشد. علاوه بر این مورد آمار ها حاکی از آن است که افزایش درآمد در بازار جهانی دوربین مدار بسته درآسیا و اقیانوسیه نرخ رشد قابل توجهی خواهد داشت. در این میان انتظار می رود پروژه های شهر های هوشمند فرصتی برای سودآوری بازار جهانی دوربین مدار بسته و سیستمهای امنیتی باشد. اگر نسبت به بازار رشد بازار دوربین مداربسته در جهان و ایران هستید تا انتهای این مقاله همراه باشید.

سهامداران بر چه اساسی سرمایه گذاری می کنند؟

مطالعاتی برای تعیین آماری تحلیلی از اندازه بازار جهانی دوربین مدار بسته به عمل آمده است؛ در این تحقیقات رفتار کاربران فعلی در نظر گرفته شده تا با تخمین درستی از آینده ، سرمایه گذاران به صورت قریب الوقوع به اهداف خود دستیابند.

تحلیل کلی بازار دوربین مدار بسته یکی از شاخص ها کلیدی را تمرکز بر روی هوش مصنوعی در نظر گرفته است. پیش بینی های بازار دوربین مدار بسته با استفاده از هوش مصنوعی از سال 2020 تا 2030 به صورت کمی تحلیل می شود تا شایستگی مالی آن را محک بزند. شاخص های کلیدی برای سرمایه گذاری سهامداران میزان محبوبیت دوربین های مداربسته بر اساس تکنولوژی ، شکل ظاهری دوربین مداربسته، فضای ذخیره سازی ، کاربران و خریداران دوربین مداربسته است. بر همین اساس برند های دوربین مداربسته مانند هایک ویژن، داهوا، پاناسونیک، شرکت سونی و غیره سعی در سرمایه گذاری و توسعه این موارد کرده اند. که در ادامه بیشتر در این باره توضیح خواهیم داد.

رشد کمپانی داهوا

شرکت فناوری ژجیانگ داهوا با ارائه راه حل و خدمات هوشمند اینترنت اشیاء بر روی تصویر توانسته است برای عملیات شهری، مدیریت شرکت و مصرف کنندگان خانگی ارزش آفرینی کند. شرکت داهوا با تمرکز بر روی توسعه فناوری دوربین داهوا و سرمایه گذاری در آن سال 2020 به مجموع درآمد 4.06 میلیارد یوان برسد.

شرکت داهوا 10 درصد از درآمد فروش سالانه خود را به تحقیق و توسعه فناوری دوربین داهوا اختصاص می دهد. این شرکت چینی سال 2002 شروع به تولید دوربین مداربسته کرده و تاکنون با 18000 نفر را برای تولید دوربین داهوا به کار گرفته است. شرکت داهوا با داشتن شبکه بازاریابی قوی برای دوربین داهوا بیش از 200 دفتر استانی در شهر چین و و همچنین 58 شرکت تابعه در خارج از کشور دارد تا مشتریان دوربین مداربسته داهوا در هر نقطه از جهان و هر منطقه ای به آسانی به این سیستم امنیتی دسترسی داشته باشند.  

دوربین داهوا در رویداد های بزرگی از جمله المپیک ریو، نمایشگاه بین المللی واردات چین، اجلاس بریکس، پروژه شهر واتیکان ، کارخانه تویوتا آرژانتین و فرودگاه بین المللی سائوپائولو و بسیاری از پروژه های بزرگ دیگر شرکت داشته است که موارد ذکر شده چند مورد  از پروژه های او بوده است. دوربین داهوا در بازار دوربین مداربسته ایران  جزو پرفروش ترین برند ها می باشد. در سال های اخیر با توجه به نیاز افراد خریداران دوربین مداربسته در ایران افزایش یافته است؛ بدیهی است دوربین  داهوا به عنوان یکی از برند های اصلی در مرکز پخش عمده دوربین مداربسته شناخته می شود؛ در ادامه بخشی از فعالییت های وارد کننده های دوربین مداربسته در ایران را شرح می دهیم.

 

واردات دوربین مداربسته به ایران

همانطور که گفته شد واردات دوربین مداربسته در ایران و فروش عمده دوربین مداربسته از جمله بازار های بکر و بزرگی است که پتانسیل رشد بالایی دارد. واردات  و پخش دوربین مداربسته در ایران توسط شرکت هایی از جمله ماد طلایی، فراگستر، صنعت امن و غیره انجام می شود که با همین عناوین  دوربین مداربسته ها ضمانت و گارانتی می شوند؛ توجه داشته باشید که بسیاری از پخش کننده های دوربین مدربسته اجناس تقلبی یا قاچاقی را وارد کشور می کنند که چندان قابل اعتماد نیستند. پخش دوربین مداربسته  در ایران توسط شرکت هایی محدودی انجام شده و بسیاری از فروشندگان با کسب نمایندگی رسمی از این شرکت ها در استان ها فعالییت می کنند.

برای مثال پخش دوربین مداربسته دوربین مال از جمله نمایندگی های است که دوربین مداربسته را به قیمت عمده یا قیمت همکاری به فروش می رساند. مرکز پخش دوربین مداربسته دوربین مال با تمرکز بر فروش عمده پلتفرم های مختلفی را برای سفارش همکاران در نظر گرفته است که افراد  در هر نقطه از ایران خرید عمده دوربین مداربسته را به راحتی انجام دهند.

پخش عمده دوربین مداربسته دوربین مال با سابقه سال ها فروش عمده دوربین مداربسته  تمام فاکتور هایی که منجر به خرید راحت تر و با اطمینیان تر می شود را رعایت می کند. پخش دوربین مداربسته دوربین مال با فراهم کردن پلتفرم هایی از جمله  سایت، اپلیکیشن و تماس تلفنی آماده پذیرفتن سفارش های شما خواهد بود.