کد خبر: ۴۱۸۴۹۹
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۳۵۰

پیش بینی قیمت 35هزار دلار برای بیت کوین

بیت‌کوین (BTC) دوباره توجه بازار را به خود جلب کرده و هدف آن فراتر رفتن از سطح...
بیت‌کوین (BTC) دوباره توجه بازار را به خود جلب کرده و هدف آن فراتر رفتن از سطح ۳۰ هزار دلار در بحبوحه رشد کوتاه مدت است، برخی از تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که بیت‌کوین به‌ طور بالقوه به بالاترین حد خود می‌رسد.

به گزارش ایسنا به نقل از کریپتوکارنسی، در این تجدید حیات، برخی از تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که بیت‌کوین برای سودهای بیشتر آماده است و به‌طور بالقوه به بالاترین حد خود می‌رسد. به‌ طور خاص، تردینگ شات، تحلیلگر برجسته حوزه رمزارزهای دیجیتال اظهار کرد که شاخص‌های فنی قوی فعلی بیت‌کوین و الگوهای تاریخی نشان می‌دهند که یک مسیر صعودی پیوسته وجود دارد و اصلاح قیمت تنها در زمانی است که معیارهای خاص برآورده شود.

قابل ذکر است، این تحلیلگر نشان داد که بیت‌کوین به مرز ۳۵ هزار دلار چشم دوخته، در حالی که این دارایی با شک و تردیدهای اخیر پس از اخبار جعلی در مورد یک صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) روبرو است.

بر اساس سخنان وی، بیت‌کوین در حال نزدیک شدن به بالاترین میزانی است که دوشنبه گذشته به آن دست یافته بود و شاخص قدرت نسبی یک روزه (RSI) آن به محدوده بیش از حد خرید، بالاتر از مرز ۷۰.۰۰ صعود کرده است با این حال، این شرایط خرید بیش از حد ممکن است برای کسانی که انتظار اصلاح فنی را دارند، نگرانی ایجاد نکند.

وی خاطرنشان کرد که بیت‌کوین یک الگوی یک ساله متقاعد کننده را به نمایش می‌گذارد که شبیه به یک کانال رو به بالاست. این الگو نشان می‌دهد که صعود فعلی مرحله بعدی یک مسیر صعودی فنی است که می‌تواند بیت‌کوین را به بالاترین سطح جدیدی برساند.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱.۱۴ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۸۱ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۱.۳۷ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۲۰ درصد کاهش داشته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۳۹.۸۴ میلیارد دلار است که ۱۴.۳۱ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۳.۱۲ میلیارد دلار است که ۷.۸۳ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۳۶.۹۸ میلیارد دلار است که ۹۲.۸۱ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.