کد خبر: ۴۲۲۵۵۱
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۷۹۱

این عکس باعث پخش شایعه تغییر جنسیت فریبرز عرب نیا شد+ تصویر

چند سال پیش تصاویری فتوشاپی و دروغ از فریبرز عرب نیا با موهای بسیار بلند منتشر شد که اخبار دروغ درباره تغییر جنسیت او را رقم زد.
مدتها قبل شایعه تغییر جنسیت فریبرز عرب نیا در کل فضای مجازی منتشر شد.

این عکس نشان می دهد که به احتمال زیاد موهای بلند او باعث ایجاد این شایعه شده بود.

بعدها مشخص شد این عکس فتوشاپ و ساختگی بوده است.

فریبرز عرب نیا بازیگر سریال مختارنامه در پاسخ به شایعات تغییر جنسیتش گفت:

پیش ‌کش با مهر و دوستی، و با آرزوی آگاهی و آگاهی و آگاهی برای همه ‌ی ما، به ویژه آنان که در دایره‌ی سیاهی، شر، و آسیب به خود و دیگران گرفتار مانده‌اند.

این ماجرای ابلهانه باعث شد به سبب نگرانی هواداران برای شما پیغام بذارم. افرادی که من را می شناسند می دانند که من اصلا در این مسائل وارد نخواهم شد. این نگرانی شماست که برآشفته شدید و می خواید که رفع ابهام بشه و پاسخی داده بشه. من هوادارانی دارم که به هیچ عنوان وارد این مسائل کریه نشدند و من به خودم میبالم که همچین هواداران با سطح شعور و آگاهی دارم.

دور کثافت مگس ها جمع می شوند و نه عقاب. معلومه که جذب این صحبت های کریه و دروغ ها، چیزی که هم عکس و مطلب و هم عنوانش دروغه معلومه چه کسانی جذبش می شوند و چه کسانی ازش دوری میکنند. من به خود می بالم که شما درگیر این حواشی کثیف نمی شوید.

چیزی که به ذهنم میرسه به عنوان پرسش مطرح می کنم اینه: من اگر در حال فعالیت بودم و خار چشم این ها، آن وقت چه می کردند. من الان 6 سال از فعالیت ها و از صحنه دورم و باز هم این قدر برایشان مهم است. از خدا می خوام به آن ها آگاهی بده و مسائل مهمتری که درگیرش شوند.

نکته بعد رو به دادستان کشور میگم چون میدونم اگر شکایتی هم بکنم به جایی نمیرسه و قبلا هم نرسیده. شما فکر نمی کنید این دروغ پردازی ها تشویش اذهان عمومی حساب می شود یا اینکه ما جزو عموم نیستیم؟!

زمان همه چیز را روشن خواهد کرد.

پوزش که به کامنت ها نمی توانم پاسخ دهم

به زودی به شما خبرهای دقیق تری می دهم که چه می کنم و در چه حالم

دوستتون دارم

دوستتون دارم

دوستتون دارم