کد خبر: ۴۲۳۶۴۳
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۱۵۶۵

افشاگری تازه ژیلا صادقی همه را وحشت زده کرد!

به تازگی ژیلا صادقی مجری معروف ایرانی در فضای مجازی دست به افشاگری تازه ای زد که باعث ترس همه شد.
ژیلا صادقی مجری و بازیگر تلویزیون که بازگشت او به عرصه اجرا با جنجال ها و واکنش های فراوانی همراه بود، در فضای مجازی تهدید به مرگ شد. مجری برنامه سلام صبح بخیر به کامنت یکی از کاربران مجازی و تهدیدهایش در فضای مجازی واکنش نشان داد .

اجرای جنجالی ژیلا صادقی در نخستین حضورش در برنامه سلام صبح بخیر به مذاق برخی از کاربران خوش نیامد و با واکنش های منفی چون تهدید روبرو بود، فردی که با پیامهای پی در پی ژیلا صادقی را تشویق به خودکشی با قرص میکرد، توسط مراجع قضایی مورد پیگیری قانونی قرار گرفت و خانم مجری در جواب تهدیدات او در قالب استوری نوشت:
طبق بند ب ماده ۷۴۳ قانون مجازات اسلامی، هر کس از طریق سامانه های رایانه ای یا مخابراتی یا حاملهای داده افراد را به ارتکاب خودکشی تحریک یا ترغیب یا تهدید یا دعوت کند یا فریب دهد یا شیوه ارتکاب آن را تسهیل کند یا آموزش دهد، به حبس از ۹۱ روز تا یک سال و جزای نقدی محکوم میشود.

ژیلا صادقی مجری و بازیگر تلویزیون متولد 22 شهریور 1352 در تهران است که به جز اجرای برنامه های کاپیتولاسیون،جهان در مطبوعات امروز، جاذبه‌ها، رنگ جوانی، سپید، راز خورشید، موج نو، با تو، ورود آقایان ممنوع، وِیژه برنامه تحویل سال نو، سالی نو، اینک بهار و... در چند فیلم وسریال روزهای زندگی، دردسرهای طلایی، هزاران چشم، بی همتا، خیلی دور خیلی نزدیک، من سالوادور نیستم و... بازی کرده است.

منبع: نمناک