کد خبر: ۴۲۳۶۸۴
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۴۵۸

افشای واقعیت درباره هدایای گران آنجلینا جولی به همسران سابقش

شاید برای شما هم جالب باشد بدانید ماجرای هدایای خاص و گرانقیمت آنجلینا جولی به همسران سابقش چیست.
آنجلینا جولی بازیگر مشهور هالیوود، از قرار معلوم روش های ویژه ای برای ابراز عشق خود دارد. علاقه ی او به نمادگرایی را می توان در گردنبندهای خاصی دید که او برای همسران سابقش درست کرده بود. هر یک از این گردنبندها داستان ویژه ای دارند که زوایای مختلفی از روابط عاشقانه ی او را آشکار می کنند.

آنجلینا جولی بازیگر مشهور هالیوود، از قرار معلوم روش های ویژه ای برای ابراز عشق خود دارد. علاقه ی او به نمادگرایی را می توان در گردنبندهای خاصی دید که او برای همسران سابقش درست کرده بود. هر یک از این گردنبندها داستان ویژه ای دارند که زوایای مختلفی از روابط عاشقانه ی او را آشکار می کنند.

آنجلینا جولی واقعاً گردنبندی مملوء از خون به بیلی باب تورنتون نداده بود
آنجلینا جولی و بیلی باب تورنتون، زمانی که همسر یکدیگر بودند، با انداختن گردنبندی از خون یکدیگر خبرساز شدند. با این حال، تورنتون که حالا ۶۸ سال دارد گفته که رسانه ها آن زمان ماجرای این گردنبندها بیش از اندازه بزرگ کردند.

به گفته ی او، تمام ماجرای پشت این گردنبندها چیزی سرراست و ساده بود. تورنتون توضیح داده که او و جولی تصمیم گرفتند با یک سوزن انگشتان خود را سوراخ کنند و اندکی از خون خود را درون بطری های کوچکی بریزند و وقت هایی که از یکدیگر جدا هستند، آن بطری ها را به گردن بیاندازند.

رسانه ها ماجرا را بزرگ کردند
این ماجرا امری ساده و شخصی میان یک زوج بود تا برای وقت هایی که در کنار هم نیستند، احساس نزدیکی به همدیگر داشته باشند. با این حال، رسانه ها ماجرای این گردنبندها را طوری مطرح کردند که گویی تورنتون و جولی با سطلی از خون که از گردن شان آویزان بود، این طرف و آن طرف می رفتند. اما آن گردنبندها صرفاً یک ایده ی ساده و سانتی مانتال بود که رسانه ها آن را بزرگ کردند و آن را دراماتیک تر از آنچه که در واقعیت بود جلوه دادند.

در دوران ازدواج جولی با برد پیت هم آقای بازیگر هدیه ی خاصی که همسر سابقش گرفته بود را به رخ کشید؛ گردنبندی با یک آویز الماس که یک متن عاشقانه ی بسیار ریز روی آن حک شده بود. برد پیت که آن زمان ۴۷ ساله بود یک بار در فرودگاه لس آنجلس با این گردنبند شکار دوربین ها شد.

جولی که با رد و بدل کردن آن گردنبندهای خاص خون با همسر سابقش، بیلی باب تورنتون شناخته می شد، این بار به سراغ روش متفاوتی برای ابراز عشق خود به همسرش رفته بود. او جواهرسازی در لندن به نام رابرت پروکاپ را برای ساخت آویزی از یک الماس ۶ ضلعی با یک پیام مخفیانه که با چشم غیر مسلح قابل دیدن نبود، به کار گرفت.

آنجلینا جولی برای ساخت گردنبند برد پیت از طلسم های مصریان باستان الهام گرفته بود
متن حک شده روی گردنبند برد پیت یک راز باقی ماند. پروکاپ آن زمان به رسانه ها گفته بود: «نمی توانم درباره اش به شما بگویم و برای خواندنش هم به میکروسکوپ نیاز است.»

این گردنبند که از طلسم های مصریان باستان با پیام های مخفی الهام گرفته شده بود، تبدیل به نمادی ماندگار از عشق شد که این زوج امروزی را به گذشته پیوند می داد. جولی که آن زمان ۳۵ سال داشت، هدیه ای به همسرش برد پیت داد که ترکیبی از رمز و راز تمدن های باستانی با یک ایده عاشقانه ی جذاب و ماندگار بود.

آنجلینا جولی تصمیم گرفت مجموعه ی جواهرات خودش را عرضه کند
وقتی برد پیت از آنجلینا جولی خواستگاری کرد، پس از ماه ها همکاری با جواهرساز اختصاصی این زوج، رابرت پروکاپ بود که حلقه ی نامزدی مورد نظر جولی ساخته شد. یک سال بعد جولی با پروکاپ وارد همکاری شد و مجموعه ی جواهرات خودش به نام Style of Jolie را عرضه کرد که دربرگیرنده ی جواهراتی چشمگیر و نفسگیر بود.

منبع: روزیاتو