کد خبر: ۴۲۳۶۸۹
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۸۱۹

بازیگران مرد ایرانی که هیچ گاه ازدواج نکرده اند!

بازیگران مجرد مرد سینما که اهل ازدواج نیستند را در ادامه مشاهده می‌کنید.
بازیگران و چهره‌های مشهور از محبوب‌ترین افراد جامعه هستند که طرفداران زیادی دارند و شهرت و محبوبیت بخش مهمی از زندگی شخصی‌شان را احاطه کرده است. 

شهرت و محبوبیت سلبریتی‌ها در کنار تمام اتفاقات خوبی که در زندگی برایشان رقم میزند شرایط دشواری را هم شکل می‌دهد که بسیاری از سلبریتی‌ها درگیر آن هستند و علاوه بر خودشان همسر و فرزندانشان را هم تحت تاثیر قرار میدهد. 

بالا رفتن سن ازدواج مساله‌ای است که در چند سال اخیر با افزایش بیشتری روبرو شده است و این موضوع در میان سلبریتی‌ها و چهره‌های مشهور به مانند مردم عادی در حال افزایش است. 

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از بازیگران مرد سینمای ایران با وجود رسیدن به دهه سوم و چهارم زندگی هنوز مجردند ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک را از دست ندهید. 

بالا رفتن سن ازدواج دلایل مختلفی در میان سلبریتی‌ها دارد که باید شهرت و محبوبیت را هم به لیست علت تمایل نداشتن چهره‌ها به ازدواج اضافه کنیم. در میان چهره‌های مشهور سینما و تلویزیون بازیگران مجرد زیادی وجود دارد که در این مطلب به برخی از بازیگران مجرد مرد اشاره می‌کنیم. 

حامد بهداد، پارسا پیروزفر، پولاد کیمیایی، بهرنگ علوی، میلاد کی مرام، مصطفی زمانی، سیاوش خیرابی، حامد کمیلی، دانیال عبادی، امیرحسین آرمان، امیرعلی دانایی، پندار اکبری و… از جمله بازیگران مرد مجرد سینمای ایران هستند که با وجود قرار گرفتن در دهه سوم و چهارم زندگی هنوز مجردند. 

حامد بهداد
حامد بهداد بازیگر مشهور و محبوب سینما و تلویزیون است که ۲۶ آبان سال ۱۳۵۲ متولد شد و به مانند برخی دیگر از سلبریتی‌ها گویا تمایلی به ازدواج ندارد. 

حامد بهداد برای اولین بار با فیلم آخر بازی همایون اسعدیان به دنیای سینما راه یافت و با بازی موفقش در این فیلم نامزد دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فجر شد و خیلی زود توانست به عنوان بازیگری پرکار شناخته شود. 

پارسا پیروزفر
پارسا پیروزفر یکی دیگر از بازیگران مجرد سینمای ایران است که ۲۲ شهریور سال ۱۳۵۱ متولد شد و با وجود گذر از مرز ۴۰ سالگی گویا تمایلی به تن دادن به ازدواج ندارد. 

پارسا پیروزفر از چهره‌های تئاتر بود که با بازی در سریال هایی، چون در چشم باد، سفر سبز، در قلب من و در پناه تو در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و تجربه‌های متفاوتی را در سینما با نقش‌هایی متفاوت کسب کرد


پندار اکبری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۱۴ آذر ۱۳۶۱ متولد شد و با عبور از مرز ۳۵ سال هنوز مجرد است و تشکیل خانواده نداده است. 

پندار پسر عبدالرضا اکبری بازیگر کشورمان است که تجربه بازی در سینما، تلویزیون و تئاتر را از سال ۱۳۶۳ تا به امروز در کارنامه هنری‌اش دارد. 

امیرحسین آرمان
امیرحسین آرمان بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۱۴ آبان ۱۳۶۱ متولد شد و در سال‌های نزدیک به چهل سالگی هنوز هم مجرد است. 

امیرحسین آرمان بازیگری را با فیلم ازدواج به سبک ایرانی در سال ۸۳ آغاز کرد و بازی در سریال کلاه پهلوی اولین تجربه بازیگری او در تلویزیون بود. 

سیاوش خیرابی، دانیال عبادی، امیرعلی دانایی و… از دیگر بازیگران کشورمان هستند که با عبور از مرز ۳۰ سالگی هنوز تصمیمی برای متاهل شدن ندارند.