کد خبر: ۴۲۴۰۱۲
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۱۱۸۴

خانم بازیگر دلیل تعطیلی قهوه تلخ را فاش کرد!

الیکا عبدالرزاقی اعلام کرد که دلیل قطع ناگهانی سریال «قهوه تلخ» مسائل مالی نبود.
الیکا عبدالرزاقی اعلام کرد که طبق شنیده‌ها دلیل قطع ناگهانی سریال «قهوه تلخ» مسائل مالی بود اما هیچ یک از عوامل هنوز علت اصلی این اتفاق را نمی‌دانند.

الیکا عبدالرزاقی که حضور پر رنگی در سریال شبکه نمایش خانگی «قهوه تلخ »به کارگردانی مهران مدیری داشت، در گفت‌وگویی با خبرآنلاین درباره علت تعطیلی ناگهانی این سریال اعلام کرد:

« کاش یکی این را به ما هم بگوید. من اولین بار تعطیل شدن کارمان را از زبان راننده تاکسی شنیدم که من را نشناخته بود.

سوار آژانس بودم و داشتم برمی‌گشتم به خانه که از راننده تاکسی شنیدم که کارمان تعطیل شده است بعد به سحر جعفری جوزانی گفتم و کلی خندیدیم که مردم چه شایعاتی می‌گویند وشاید باورتان نشود از پس فردایش کارمان تعطیل شد.

کسی به ما توضیحی نداد و مدت‌ها بود که حقوق نگرفته بودیم، اما همان زمان طبق شایعات به ما گفتند که چون پول به دستشان نرسیده نمی‌توانند ادامه‌اش را بسازند با این‌که فیلم‌نامه و بخش پایانی هم آماده بود.

عده‌ای گفتند آقای مدیری کار را تعطیل کرده تا تهیه کننده پول بدهد و تهیه کننده هم گفت امکانش را نداشتیم. همه این حرف‌ها را جسته و گریخته می‌شنیدم و هیچ‌وقت جلسه‌ رسمی برای ما برگزار نشد اما هنوزهم به مردم برای این که چرا آن کار تعطیل شد جواب می‌دهیم.

چیزی که من همان سال‌ها از فروشنده سوپر مارکت محله‌مان شنیدم این بود که با فروش همان سی دی ها توانسته ماشین بخرد اما به ما حقوق نمی‌دادند و می‌گفتند فعلا در مرحله آزمون وخطاست و ممکن است فروش نداشته باشد، گفت بابا به تو دروغ می‌گویند من با پول فروش سی‌دی‌های «قهوه تلخ» ماشین خریدم.»

او در پاسخ به این پرسش که آیا بالاخره به شما دستمزدی دادند؟ گفت: «نه من متاسفانه در هفت ماه آخر من هیچ وقت پولی دریافت نکردم چون چک نداشتم. بعد از سال‌ها داشتم کاری انجام می‌دادم که خیلی دوستش داشتم وجزء بازیگران گران قیمت هم نبودم. در پارت دوم با من قرار داد خوبی بستند که کار متوقف شد و دیگر هیچ وقت از بخش دوم پولی دریافت نکردم اما چون آن سریال خیلی خوب دیده شده بود پیشنهادات زیادی در طول کار داشتم.»

منبع: سینما گرام