کد خبر: ۴۲۴۲۲۸
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۲۹۶

۲۱۳ خودرو در مزایده اموال تملیکی عرضه شد

مزایده سراسری شماره ۲۷۶ سازمان در راستای تعیین تکلیف کالاهای در اختیار با مشارکت ۳۰ استان...
سعید غلامی باغی روز سه شنبه اظهار داشت: مزایده سراسری شماره ۲۷۶ سازمان در راستای تعیین تکلیف کالاهای در اختیار با مشارکت ۳۰ استان از امروز سه شنبه ۱۰ بهمن آغاز و کلیه متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت سازمان اموال تملیکی جزییات کالاهای عرضه شده در این مزایده را مشاهده کنند و تا سه شنبه ۱۷ بهمن با مراجعه به انبارهای سازمان در استان‌های هدف نسبت به بازدید و رویت کالاها اقدام کنند.

وی افزود: متقاضیان در بازه زمانی اعلامی پیشنهادات قیمتی خود را در سامانه تدارکات الکترونیک دولت درج کنند.

ایرنا نوشت : معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با بیان اینکه در این مزایده حدود هزار و۶۰۰ میلیارد تومان کالاهای گوناگون عرضه شده است گفت: بیش از ۴۰ گروه کالایی اصلی و ۹ هزار ردیف عرضه شده که تعداد کالاها حدود ۴۵ میلیون قلم است.

غلامی باغی ادامه داد: برای مثال می توان به حدود ۵۰۰ میلیارد تومان انواع وسایل نقلیه شامل ۸۹ دستگاه خودروی سنگین و ماشین الات راهسازی و ۱۲۴ دستگاه خودروی سواری و ۴۰ دستگاه موتورسیکلت و ۱۲۹ دستگاه دوچرخه اشاره کرد.

وی تاکید کرد: علاوه بر آن کالاهای متنوع دیگری نظیر لوازم خانگی، صوتی تصویری، اداری و الکترونیکی، لوازم اشپزخانه و مواد غذایی و همچنین طلا و جواهر و انواع ضایعات عرضه شده و برخی کالاها مانند پوشاک، کیف، کفش و لوازم آرایشی و بهداشتی نیز به شرط صادرات و خروج از کشور عرضه شده‌اند.