کد خبر: ۴۲۴۲۳۶
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۱۸۸

اهدا نشان زرین اعتماد مشتریان در صنعت بانکداری به بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد در پنجمین هم‌اندیشی مشترک رؤسای بخش خصوصی و مسئولین دولتی با عنوان "پنجمین اجلاس رؤسای صنعت ساختمان، حمل‌ونقل، راه و شهرسازی" نشان زرین اعتماد مشتریان در صنعت بانکداری را به خود اختصاص داد.
به گزارش روابط‌عمومی بانک پاسارگاد؛ این بانک در ادامه موفقیت‌های خود، در مراسمی که در روز سه‌شنبه مورخ 10بهمن‌ماه1402 با‌عنوان پنجمین اجلاس رؤسای صنعت ساختمان، حمل‌ونقل و راه‌وشهرسازی برگزار گردید، موفق به کسب نشان زرین "اعتماد مشتریان در صنعت بانکداری" شد.
این نشان پس از ارزیابی سازمان‌ها از نظر شاخص‌های تخصصی و سوابق به سازمان برگزیده اهدا گردید که بانک پاسارگاد موفق به کسب این عنوان شد.
لازم به ذکر است این اجلاس با اهداف: بررسی جایگاه صنعت ساختمان و حمل و نقل در اقتصاد ایران و فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایجاد شده، بررسی نقش‌بانک‌ها در توسعه صنعت ساختمان، حمل‌ونقل و خدمات بانکداری قابل ارائه در این حوزه، معرفی برترین‌ شرکت‌های تأثیرگذار درصنعت ساختمان، از جمله انبوه‌سازان، پیمانکاران و تولیدکنندگان تجهیزات، تجلیل از برترین‌های صنعت بانکداری و سرمایه‌گذاری حامی پروژه‌های ملی و زیر بنایی کشور و ایجاد فرصت دیدار با مدیران منتخب صنایع و صاحبین سرمایه به‌ منظور جذب منابع مالی از سوی بانک‌ها و کارگزاری‌ها برگزار شده است.
گفتنی است بانک پاسارگاد در سال 2023 علاوه بر میادین داخلی و ملی در عرصه جهانی نیز عملکردی بی‌نظیر از خود نشان داد و بر اساس رتبه‌بندی مؤسسه بنکر با صعود 19 پله‌ای نسبت به سال 2022، موفق به کسب "رتبه 238 از میان 500 برند برتر بانکی جهان "(TOP 500 Banking Brands) شد و افتخاری ارزشمند را برای کشور عزیزمان به ارمغان آورد، همچنین این بانک که تنها نماینده کشورمان در رتبه‌بندی هزار بانک برتر جهان سال 2023 بود، با 115 پله صعود نسبت به سال قبل "جایگاه بی‌سابقه 205 جهان و 17 خاورمیانه" را به دست آورد. در این رتبه‌بندی "رتبه اول خاورمیانه و دوم جهان در معیار بازده سرمایه (ROC) و رتبه اول خاورمیانه و 15 جهان در معیار بازده دارایی "(ROA)نیز به بانک پاسارگاد تعلق گرفت.